Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám szerint kifogok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint kifogok magamnak mindig egy 'nyomott' pasit. Neki nem mindegy, hogy néz ki a barátom?

Figyelt kérdés

Az előző pasim helyes volt (szerinte), de nem volt az igazi a természete.


A mostani srác, akivel alakulnak a dolgok, szerinte úgy néz ki, mint egy gnóm (pedig kedves, és szerintem nem is olyan csúnya).


2011. aug. 3. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anyád sekélyes.
2011. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 axdsc ***** válasza:
anyádnak kisebbségi komplexusa van
2011. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Nem is olyan csúnya"

Hát bazzzmeg :D


Ne érdekeljen anyád mit gondol, főleg ha a küsőről van szó.

2011. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor mutasd be anyudnak, ha komoly az ügy.
2011. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem anyukádnak kell tetsszen.:) Én már sokszor mondtam a szüleimnek,hogy jó lenne ha nem szólnának bele mert engem rettentően zavar.:S Anyám a külsőt nézi, apám meg, hogy mennyi pénze van-.-" Engem soha nem érdekelt egyik sem, ha engem megfogott hidegen hagyott anyám meg apám véleménye! Magyarázd el neki,hogy neked tetszik,és ha azt akarják hogy boldog legyél akkor ne szóljanak bele!!!:)
2011. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az ilyen anyádfélék miatt lettek az anyósviccek
2011. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 twinky ***** válasza:

Gnom? Azaz kicsi, rovid vegtagjai, nagy feje, elallo fulei es ritkas haja van?

Egyebkent tenyleg beszeld meg anyaddal a dolgot. Az oke, hogy elmondja a velemenyet, de legyen erzeke kritizalni masokat.

2011. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyád nem akarja hogy gnóm unokái legyenek ez csak egy példa... anyád azt szeretné hogyha egy férfit hoznál házhoz nem egy gnómot, koboldot, orkot, uruk-hai-t, stb....
2011. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

twinky

Anyám szernt olyan

2011. aug. 3. 12:17
 10/12 anonim ***** válasza:
hogy azért a másik oldalnak is odaszúrjak:kedves a pasid? elárulok egy kulisszatitkot:eleinte mindenki kedves.....tán csak azok nem akik egyszerre több vasat tartanak a tűzben és egy csaj mínusz nem oszt nem szoroz
2011. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!