Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítenek?

Figyelt kérdés
A ,,retros'' csajokról,pasikról van szó. Másnéven ahogy ők nevezik magukat ,,páwákról''. Idegesít hogy az utcán nem tudok úgy menni 50 métert hogy ne lássak ilyen párokat. Minden fiatal, velem egy idős lánya oda van ezekért a ,,pasikért''. Bár szerintem inkább hasonlitanak a csajokra. Idegesít a rózsaszín ruhájuk, (nem csak csajoknál van ez már sajnos...)a beképzeltségük,nagy egojuk, és azthiszik megkaphatnak mindent. Normális lányok már alig vannak. 18/F
2011. jan. 4. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ez így van. Azért még akadnak normális lányok és fiúk :)
2011. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TimO.o válasza:
Én kifejezetten undorodom a rózsaszín izompólós ego bombáktól.:D a továbbfejlett koptatott,arany mintás nagy pl. pókeres övcsatos változatról meg már ne is beszéljünk...:D És én pedig a mai fiatalságba tartozok...:D
2011. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TimO.o válasza:
koptatott arany mintás *farmer :D
2011. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is bosszantottak, mert nem értem a mai napig sem, hogy azok a Nök, akik normálisnak vallják magukat, miért ezekhez vonzódnak.

Olyan akartam lenni Én is, de azt mondtam, a lóf@szt, nem leszek langyos, mert akinek ez kell az nem kell Nekem.

2011. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a mai fiatalsághoz tartozom de azért idegesittő ez...nem tudják megkapni a saját stilusokat:P
2011. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!