Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy idegesítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy idegesítenek a barátomtól kapott ajándékok?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve együtt.. Amúgy szeretem. De ha nincs velem, és ránézek a plüssre v vmire amit tőle kaptam, ideges leszek, és ha rápillantok is véletlen, akkor is próbálom levegőnek nézni, és higgadt maradni.


(Egyébként lelki problémákkal küzdök...)


2010. márc. 4. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Tipikus hül.ye pics@ vagy azért... ahelyett hogy megbecsülnéd, hogy tőle kaptad, és kedves lenne neked. Pfff...
2010. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha a barátod helyében lennék és megtudnám, adnék neked 1 hatalmas kalap szart, hátha fordítva lesz mint ahogy eddig gondoltad...
2010. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem és befolyásolom h h reagálok a dolgokra:D
2010. márc. 4. 17:53
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Küzdjél lelki problémákkal, de az biztos, hogy nem értékeled a barátodat. Neked nem kell az a barát.
2010. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
ha ő nem lenne, eldobnám az életem
2010. márc. 4. 17:58
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Akkor az első válaszolónak van igaza.
2010. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az "egyéb lelki problémák" bizony kihatással lehetnek a gondolataidra, érzéseidre, ezért ennyiből NEM lehet megmondani, hogy miért van ez veled.

Más plüssökkel nincs ez az idegesítő érzés, csak amiket barátodtól kaptál? Barátoddal milyen a kapcsolatotok? Vagy lehet hogy a mélyben még egy előző kapcsolatban elszenvedett sérelmet vetítesz ki a mostani kapcsolatodra?

2010. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

az előző barátomtól kapott plüss olyan közömbös, de néha szivesen beleszúrkálnám az ollót, meg levágnám a fejét xD de aztán.. szegény plüssnek meghagyom az életét, legyen ott a snufniba, elfér..


vannak rossz emlékeim, sok csalódás. ebben a kapcsolatban is elég kételkedő vagyok, és még máig sem hiszem el, h tiszta szívből szeret a párom.

2010. márc. 4. 18:07
 9/21 A kérdező kommentje:
mivel magamat sem szeretem, ezért lehetetlen, h egy másik ember PONT engem szeressen, mikor még a saját anyám is utál!!!
2010. márc. 4. 18:08
 10/21 anonim ***** válasza:
Emó vagy? Hány éves vagy?
2010. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!