Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Idegesítenek titeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Idegesítenek titeket az sms-ek vagy az sms-ezés?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor, ha otthonról megy az smsezés, minek fölöslegesen költeni erre a pénzt, mikor ingyen lehet élőszóban is beszélgetni interneten keresztül. Persze az sincs ingyen, de az jellemzően havidíjas, korlátlan és akinek van pénze smsezgetni, valószínűleg net is van bekötve otthon.
2010. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen mert feltöltőkártyás vok és nem adok ezer forintokat mikor ottvan a skype meg az msn meg facebook... stb :)
2010. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar...Nem idegesít...Csak ahogy már előttem írták, minek feleslegesen pénzt kidobni az ablakon, mikor majdnem mindenkinek be van kötve otthon az internet és ott alapból "ingyen" lehet kommunikálni...

Persze az ember nincs mindig otthon és akkor jól jön...

De azért felesleges napközben sms-ezni, ha este is ugyanúgy meg lehet msn-en, skype-on beszélni a dolgokat és akkor még lesz is miről társalogni...

2010. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak akkor használom az sms t ha nem veszik fel a telefont.
2010. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, én sms-be ismerkedtem meg egy lánnyal. Sose ismerkedtem SMS-be. Egyszer találkoztunk, megkaptam a telefonszámát, és utána egy ideig sms-eztünk. nem bántam meg :) Amúgy nem idegesít. Most 20ft nem drága érte...
2010. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20Ft csak egy sms, ha csak minden nap 5öt küldesz egy hónapba már 3000ft. Ha mindenképp mobilan akarnám tartani a kapcsolatot, annyiért már befizetnék valami mobilnetre és azon keresztül e-maileznék. Legegyszerűbb készülékekkel is megoldható az e-mailezés és aztán ami a csövön kifér:)
2010. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:17 voltam. Végülis jobban előnyben részesítem a hanghívást, de ha úgy adódik, csak az sms marad...
2010. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! :)

Minden újság azt nyomja, hogy a fiúk mennyire utálják az sms-t. De hát mégis egy csomóan sms-eznek :D

Kíváncsi voltam az igazságra :D

2010. dec. 12. 14:24
 9/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és bocs az OFFért, de nagyon szeretek smsezni az tök izgalmas, várni, h mikor ír vissza a másik, és mit...nem is gondoltam rá, h ezt a pasik utálnák
2010. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!