Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez amit a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez amit a párom csinált flörtnek lehet nevezni vagy már többnek?

Figyelt kérdés
voltunk a párommal szilveszteri buliba,nem ismertünk senkit se és igaz volt egy csajszi nagyon jól táncolt de én nem vettem észre hogy a párom nézi csak egy idő után.felkért táncolni a párom táncoltunk is és mondtam neki leülök és ö azt mondta marad táncol mondom jó és oda ment a lányhoz és elkezdet vele táncolni meg láttam sugdosódnak vagyis beszélgetnek kicsit féltékeny lettem de mondom elnézzem hát nem csinált semmi rosszat,de ez nem minden nézzem a fényképezőgépet a csajról készített képeket,hát itt már felment az agyvizes de ez nem minden megint mentünk táncolni és azt vettem észre nagyon mosolyog a párom hát mondom megnézzem már kinek a lánynak és a lány is mosolygót.ott akartam hagyni mert szerintem ez már nekem volt égő.és nem tudom mi legyen ezek után segítsetek.
2011. jan. 3. 18:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hát igen, de kigondolta hogy ott fog hagyni.
2011. jan. 3. 18:57
 12/21 anonim ***** válasza:

Mi ez a sza.r szöveg ha egy férfinak táncolni van kedve?

Ha egy nőnek pihenni van kede akkor pihenni fog és ha a pasinak ez nem tetszik akkor nem is szereti a nőt.

Legközelebb az lesz,ha nem lesz kedvem szexelni 1 napig akkor jogos hogy megcsal?

Áááááá!!!

2011. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
igazatok van. :)
2011. jan. 3. 18:59
 14/21 A kérdező kommentje:
És mondtam neki hogy ez nekem nagyon rosszul esett megbántottál. és azt mondta hogy ö nem is csinált semmit ezt még flörtnek se lehet mondani.amúgy akkor neki mi a flört ha nem ez? lehet nem is szeret ö :(
2011. jan. 3. 19:00
 15/21 anonim ***** válasza:

1.Menjetek el buliba

2.csináld ugyanezt egy ismeretlen pasival

3.Ha meg meri jegyezni,hogy rosszul esett neki:"Drágám,de hisz ez még flört sem volt"

Nagyon kíváncsi lennék mi történik ha ezt Ő kapja....

2011. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne félj ennyitől, beszéljétek meg! Az emberek hamar vádolnak, hisz se telefonszám, se csók nem volt. Figyelj ha téged szeret akkor ne is álljon szóba egy nővel se?? ez még nem hűtlenség. Beszéljétek már meg jó? Ne egyed az ideget olyanon ami nem történt meg.
2011. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hát erre én is az lennék.:) meg kéne vele beszélnem ezt a dolgot de mit mondjak neki mihez tartsa magát?
2011. jan. 3. 19:06
 18/21 A kérdező kommentje:
miért nem adtok tanácsot?:(
2011. jan. 3. 19:14
 19/21 anonim ***** válasza:
Én olyan tanácsot nem tudok adni, hogy hogy parancsolj neki, mert nem ilyen az élet. Nem a kesztyűt kell felhúzni, nem vitatkozni kellene, hanem megbeszélni mi volt valójában ez. Nem a szemed előtt fog megcsalni:S nem akkora bunkó, ha most jegyez el. Mond el neki, hogy ez nagyon fájt ami volt, hogy rosszul eset, onnan ő fog lépni. Hadd mondja el ő, ne te magyarázd a fejébe a szitukat, attól csak rosszabb. Ezt tudom javasolni.
2011. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Töröld ki neki a fotókat a csajról és dobd, ne állj többé szóba vele!
2011. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!