Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez amit a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez amit a párom csinált flörtnek lehet nevezni vagy már többnek?

Figyelt kérdés
voltunk a párommal szilveszteri buliba,nem ismertünk senkit se és igaz volt egy csajszi nagyon jól táncolt de én nem vettem észre hogy a párom nézi csak egy idő után.felkért táncolni a párom táncoltunk is és mondtam neki leülök és ö azt mondta marad táncol mondom jó és oda ment a lányhoz és elkezdet vele táncolni meg láttam sugdosódnak vagyis beszélgetnek kicsit féltékeny lettem de mondom elnézzem hát nem csinált semmi rosszat,de ez nem minden nézzem a fényképezőgépet a csajról készített képeket,hát itt már felment az agyvizes de ez nem minden megint mentünk táncolni és azt vettem észre nagyon mosolyog a párom hát mondom megnézzem már kinek a lánynak és a lány is mosolygót.ott akartam hagyni mert szerintem ez már nekem volt égő.és nem tudom mi legyen ezek után segítsetek.
2011. jan. 3. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én dobnám a p*csába! Legalább akkor ne flörtöljön már, amikor ott vagy. Igaz, hogy konkrétan nem megcsalás, de ha szeretne téged nem csinálna ilyet. Lényegében téged alázott meg, legalábbis szerintem...
2011. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ez attól is függ.
2011. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igazad van :(
2011. jan. 3. 18:50
 4/21 A kérdező kommentje:
én 19 párom 28
2011. jan. 3. 18:50
 5/21 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a pont. Flörtölt vele előtted, hát mi ez, ha nem megalázó és gusztustalan viselkedés? szegénykém...


Ez a pasi nem szerethet téged annyira, hogy csak Te érdekeljed.

2011. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Teljesen megalàzott téged,és milyen az,ha egy idegen lànnyal elmegy tàncolni.Nekem sem tetszett volna és a többi dolga sem.
2011. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
de mikor látta hogy féltékeny vagyok bár szerintem más is az lett volna. mondta hogy mennyire szeret meg örül neki hogy féltékeny vagyok. meg hogy áprilisba elfog jegyezni annyira szeret.vagy csak féltékenyiteni akart?én már erre is gondoltam lehet azért mert annyira szeretem és nem akarom beismerni hogy öt nem érdeklem annyira :(
2011. jan. 3. 18:54
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha egy férfinek táncolni van kedve,akkor táncolni kell vele és nem átpasszolni más karjába.

Tanulj belőle.

2011. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egyet értek a fenti válaszolókkal.Nagyon megalázó.Szemét,önző,utálatos dolog.

Dobd a francaba,el sem tudom képzelni mit művel ha nem vagy ott,hisz a szemed láttára flörtölget mással.

De ugysem fogod otthagyni.Sajnálom:(Szar lehet.

Ha az én párom csinálta olna ezt...csak köptem volna egyet mellé aztán úgy lelépek,hogy többet nem lát az életbe.

2011. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Végülis így ahogy mondod nem valami szép, de lehet hogy nem gondolta komolyan. Nem kérte el a telfonszámát, nem csókolózott vele akkor hogy fog mégegyszer találkozni vele? Vagy a párodnak annyira jó a memóriája, hogy megjegyezte a számát? Nem tudom mi volt a helyzet, mert akár tényleg lehet olyan típusú a párod, de azért még ez kevés egy szakításhoz. Sokan túlreagálnak dolgokat. Próbáld meg tisztázni vele azt javaslom, ennyit megér még.
2011. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!