Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt lehet párkapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet párkapcsolatnak nevezni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hónapja járok egy fiúval. Nagyjából 5 hónapja ismerem. Elég messze lakunk egymástól (300km), és körülbelül havonta egyszer találkozunk, vagy é utazok majdnem 5órát vagy ő. Nekem ez kevés. Én ettől megőrülök. Nem vagyok szerelmes, ennyi találkozás után nem is csoda, hogy nem érzek iránta túl sokat. Viszont nagyon jó ember. És most jutottam arra a pontja, hogy nem vagyok képes így élni tovább. Lekötöm magam egy olyan ember mellett, akit alig látok vagy elvesztek valakit, akivel nagyon jól érzem maga, amikor nagyon ritkán vele vagyok? Ráadásul, így, hogy nem is vagyok szerelmes...még tőle is elveszem azt a lehetőséget, hogy megtalálja élete szerelmét. Vagy csak túl reagálom? Ti mit tennétek?
2010. máj. 30. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az elején úgy látod, hogy ez neked nem megy és még nem is vagy szerelmes, jobb nem bele menni. Egy távkapcsolatnak nagyon nagy nehézségei vannak, sok dolgot egyedül kell átélned, nem lesz melletted, amikor szükséged lenne rá stb.
2010. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom...De volt egy hosszabb kapcsolatom (3év), és már most látom, hogy ez a fiú mennyivel másabb, mint az előző volt...annyival jobb, hogy el sem tudom mondani... Viszont kezdem azt érezni, hogy amikor hiányzik, nem is ő hiányzik, csak valaki, akihez hozzábújhatok, aki megölelget...
2010. máj. 30. 23:03
 3/11 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy hány évesek vagytok, iskolába jártok még, ha igen, meddig, mennyi idő kell, hogy elteljen, hogy esetleg össze tudjatok költözni? Mérlegelni kell, hogy annyi időt kibírtok e.Ha tényleg olyan másnak, jónak találod, akkor lehet, hogy megéri várnotok egymásra. Ez az ölelés érzés nálam akkor volt meg, amikor frissen szakítottam 2ésfél után. Majd meg bolondultam az érzéstől, de pár héten belül elmúlt.
2010. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Amikor találkoztok akkor érezd jól magad, egyébként meg keresd a megfelelőt. A távkapcsolat a legnagyobb ökörség amit két ember kitalálhat. Minek kötöd le magad? Ez a te hülyeséged. Úgyse tud meg semmit.
2010. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
23:07 te egy barom vagy! A távkapcsolat is kapcsolat, a bizalmon alapul, hogy nem csaljuk meg a másikat, és attól lehet tartós, hogy ritkán látjátok egymást, épp ezért megbecsülitek az együtt töltött időt, sokkal fontosabbak lesztek egymásnak. Amúgy nekem is távkapcsolatom van. Erdélyi. De mi hamarosan össze tudunk költözni. Éreztük mind2-en, hogy megtaláltuk az igazit, ezért kitartottunk.
2010. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ő 22 én 21 vok, főiskolások vagyunk az ország 2 végében. Nekem még legalább 3 évem van, Neki meg 2. Nem hiszem, hogy egyhamar össze tudnánk költözni. Ez az annyira zavaros...és annyira zavaros minden a fejemben...Ráadásul néha furcsa érzésem van,mert egy nagyon helyes srácról van szó, és mindig elmeséli, hogy melyik lány, mennyire indult rá,persze azt sem felejti el megemlíteni, hogy lerázta őket, de néha ez annyira hihetetlen...
2010. máj. 30. 23:14
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 23.11!


Annyira jó, hogy nektek sikerült! Gratulálok!

Én most nem érzem azt, hogy menni fog...

2010. máj. 30. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elég fura, hogy csajokról mesél neked, ezek szerint eléggé bejön a csajoknak. Vajon mennyire hűséges típus? Engem biztos zavarna 3 évig hallgatni, hogy milyen csajok másznak rá.
2010. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi:) Amúgy végig én írtam :D Kivétel az az egy. Még várj amíg nem tisztázódik benned, hogy csak maga az érzés fogott meg, hogy jó vele lenni, vagy tényleg maga az ember fogott meg.
2010. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem csak azt akarja, hogy mindenről tudjak, ami vele történik. Bár nem tudom. És tényleg kezdem azt hinni, hogy csak egy férfi gyengédsége hiányzik, de nem ő maga...borzasztóan érzem magam. Nem akarom kihasználni, sem megbántani. Talán rosszkor találkoztunk. Talán meg kellett volna várni, amíg túl teszem magam az előzőn...Lehet, hogy azért félek szeretni őt, mert nagyon átvert a volt párom?
2010. máj. 30. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!