Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt lehet párkapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet párkapcsolatnak nevezni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hónapja járok egy fiúval. Nagyjából 5 hónapja ismerem. Elég messze lakunk egymástól (300km), és körülbelül havonta egyszer találkozunk, vagy é utazok majdnem 5órát vagy ő. Nekem ez kevés. Én ettől megőrülök. Nem vagyok szerelmes, ennyi találkozás után nem is csoda, hogy nem érzek iránta túl sokat. Viszont nagyon jó ember. És most jutottam arra a pontja, hogy nem vagyok képes így élni tovább. Lekötöm magam egy olyan ember mellett, akit alig látok vagy elvesztek valakit, akivel nagyon jól érzem maga, amikor nagyon ritkán vele vagyok? Ráadásul, így, hogy nem is vagyok szerelmes...még tőle is elveszem azt a lehetőséget, hogy megtalálja élete szerelmét. Vagy csak túl reagálom? Ti mit tennétek?
2010. máj. 30. 22:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az bizony lehet! Nekem is mondogatta, de mondtam, hogy megbízok benne, úgyhogy nem kell beszámolni mindenkiről, aki rá nézett:) Ha szívesen vagy vele és akarsz találkozni, akkor találkozzatok még párszor, addig is megy az idő, tisztázódnak benned a dolgok.
2010. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!