Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Történet lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Történet lenn)

Figyelt kérdés
Voltam szilveszteri buliban rengeteget piáltam, nem tudtam a világom sem. Összejöttem egy csajjal estére, hogy szórakoztasson kicsit. Dugtunk beleélveztem, de nem védekeztünk. (Ő józan volt azt hozzáteszem.) Másnap reggel a lány szobájában ébredtem, másnaposan kiszívott nyakkal és ott feküdt mellettem. Mondtam, hogy félreértés az egész, de ő nem engedett sehova mert ha már benne mentem el akkor vállaljam a következményeit is. Mit tegyek? Hogy adjam tudtára, hogy nem akartam semmit? Ha teherbe esik mi lesz?? 19/F
2011. jan. 2. 09:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem, hogy megtudjam venni. 1500 Ft maradt a buliból. Otthon van a pénzem nem enged haza. A szomszéd városban lakok!!
2011. jan. 2. 10:05
 12/20 anonim ***** válasza:
és akk most oda költözöl mert nem enged el? Tud meg tőle a ciklusa melyik időszakában tart. Hátha szerencséd volt és a csajnak nem volt pont peteérése. Ha pont abba az időszakba van amikor esélyesebb akk nem látok sok esélyt, h meguszol egy abortuszt.
2011. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"De amúgy is ő neki lehetett volna annyi esze hogy védekezünk."

Ja, meg neked is lehetett volna annyi eszed, hogy védekezel! Utólag a csajra kenni a hülyeségedet nem ér ám.

2011. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyébként kezd kamuszagúvá válni a sztori.
2011. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hagyjad már-.- Megütni nem akarom azt mondja.. 2 napja ott rohadsz 1500 forinttal ... jól van fiam 1-es..-.-
2011. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De szakadnék ha csaj csak szopat és szed fogamzásgátlót de nem enged haza :D
2011. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Szerintem értesd meg a lánnyal hogy ezt te nem igy akartad.

Vagy beszéld rá hogy vetesse el.

2011. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most 2 napja fogságban vagy vagy mi van? XDD szopacs :D
2011. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az alapján a csaj nem 100-as. Kb annyit tudok mondani, hogy ha tényleg józan volt, akkir direkt az volt a szándéka, hogy teherbe essen. Szívás, hogy pont te voltál az a balek akit összeszedett...(egyébként meg tényleg 72 órás tabi, olyan meg nincs, hogy nem enged el!!!)
2011. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak fake. na mind1 ha nem akk mondd neki h nem akarsz semmit. mondd neki h ha akarja nyugodtan megszülheti a gyereket, de egyedül fogja csinálni. ettől tuti elborul az agya, szal vagy leüt a wok serpenyővel vagy bőgni fog, és aztán szépen elmentek 72 órásért, neki is kell h legyen pénzze. és ha így is összejött a dolog akk meg elveteti, v megtartja és 18 évig szopat vele.
2011. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!