Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Történet lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Történet lenn)

Figyelt kérdés
Voltam szilveszteri buliban rengeteget piáltam, nem tudtam a világom sem. Összejöttem egy csajjal estére, hogy szórakoztasson kicsit. Dugtunk beleélveztem, de nem védekeztünk. (Ő józan volt azt hozzáteszem.) Másnap reggel a lány szobájában ébredtem, másnaposan kiszívott nyakkal és ott feküdt mellettem. Mondtam, hogy félreértés az egész, de ő nem engedett sehova mert ha már benne mentem el akkor vállaljam a következményeit is. Mit tegyek? Hogy adjam tudtára, hogy nem akartam semmit? Ha teherbe esik mi lesz?? 19/F
2011. jan. 2. 09:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Most írhatnánk azt hogy üljetek le és keressetek mindkettőtök számára ésszerű megoldást, de mivel az előzmények sem voltak azok, így ez elég banális tanács lenne a számotokra.
2011. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódom. Jó lenne ha minél többen adnátok választ.
2011. jan. 2. 09:45
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"ha már benne mentem el akkor vállaljam a következményeit is."


Vállald.

2011. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Azeriel ***** válasza:
66%
enyhén szólva cumi !300 féle variáció lehet a csaj szempontjából!1 te leszel az apja+ha megtartja a gyereket akkor drága barátom 18 évig fizetni fogsz a csajnak mivel a TE gyereked!! (gyerektartást) (szopás) megint a farkaddal gondolkodtál barátom! beszoptad!! de ha + akarsz menekülni akkor azonnal veszel terhességi tesztet! és meg csináltatod vele ! másik saját költségeden elviszed nő gyógyászhoz kb 40ezer forint!! Te DÖNTESZ!! F/25
2011. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg még benne kell h legyetek az időbe hisz még csak 2.-a van, indulás 72 órásrét talán még van esélyetek h megussza.
2011. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Vedd a nevedre a gyereket és fizesd a gyerektartást, ennél többet nem kell tenned.
2011. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb érv az alkohol ellen. Ha már vagy akkora s*ggfej, hogy részegen rádjön a brutális nagy dughatnék, legalább a gumit ne felejtetted volna el. Az nem mentség, hogy de hát részeg voltál, meg nem így akartad. Aki nem bírja a piát, az igyon kevesebbet.

Igenis vállald a következményeit!

Egyébként ha kell, használt babakocsi van eladó olcsón..

2011. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát a második válaszolónak csak annyit, hogy terhességi teszt csak 2 hét után mutat biztos eredménytannyi időm nincs. A lány még mindig nem enged haza itt vagyok már 2 napja, megütni, fenyegetni pedig nem akarom. De amúgy is ő neki lehetett volna annyi esze hogy védekezünk. Nem csak rajtam múlik a dolog. Ő józan is volt!
2011. jan. 2. 10:00
 9/20 A kérdező kommentje:
harmadik bocs.
2011. jan. 2. 10:01
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondom ha benne vagytok az időbe rángasd már el az ügyeletre és írassatok 72 órást!!
2011. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!