Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodom folyton azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom folyton azt, hogy a volt barátommal szeretkezünk? (lenn a történet)

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt a jelenlegi párommal. Sajnos az utóbbi időben, nem túl jó a szexuális életünk, amiről már beszélgettünk is, és próbáljuk újra rendbe hozni a dolgainkat. Szkítás eszünkbe sem jutott. Én viszont mostanában a volt párommal álmodom, rendszerint azt, hogy egymásnak esünk, szeretkezünk egy nagyon nagyon jót, és már akkor, az álmomban mindig jelen van a lelkiismeret furdalás, hogy én ezt nem akartam vele, hiszen van barátom, és őt szeretem. Az érdekesség az, hogy józan fejjel, ébren eszembe sem jut az exem. ÉS eszem ágában sincs, lefeküdnöm bárkivel (a páromon kívül). Miért álmodom ezt mégis folyton?
2009. okt. 1. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen álmaim,pedig tartós párkapcsolatban élek.Szerintem az ilyen álmok azt tükrözik,hogy valami nincs rendben a mostani kapcsolatoddal,valamin változtatni kell.Esetleg felpezsdíteni a szexuális életeteket.Azt,hogy hogyan,le kell ülni megbeszélni.Én például azt érzem,hogy a szerelem helyét átvette a megszokás,de igyekszem ezen változtatni,mert a szeretet és a kötődés megmaradt(mi majdnem 5 éve vagyunk együtt).Nem lehet,hogy nálatok is ez a probléma?
2009. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!