Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Most mit tegyek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most mit tegyek? Ti hogyan reagálnátok erre? Segítség!

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk csak együtt(csupán),de nagyon szeretjük egymást,jól működik a kapcsolatunkban minden.Mikor kb 2 hónapja jártunk emlékszem elment akkor egy nagy szülinapi buliba(egyik haverjáéra).Mesélte,hogy mennyire jól érezte magát meg stb,én ennek örültem is,mert megbízok benne stb és szeretném,hogy Ő is mehessen a haverjaival szórakozni mellettem stbstb.Ma azonban megtudtam,hogy azon a bizonyos bulin rámászott egy lány és Ő nem ellenkezett,a lány az ölébe ült,majd a barátom a lány "laba közé nyúlt".. :( Erről nekem egy szót sem szólt..Tudom ennek már lassan 3 hónapja,de akkor is megtörtént és én nem tudtam róla.Fogta volna a piára vagy valami,mondta volna,hogy sajnálja.Becsültem volna,ha elmondja. :(
2010. dec. 29. 20:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nehogy már ő kapja fel a vizet, azért mert más lányok punciját fogdossa. Neki hogy esne, ha egy buliban megfognád egy pasi farkát?...

Beszélj vele, aztán az alapján találd ki mi legyen.

Ha felkapná a vizet, én tuti otthagynám a pics*ba.

Ha megbánná, akkor elgondolkodnék rajta.

2010. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
maradhatsz is vele, ha nem akarod elvesziteni, de akkor szamits ra, hogy ki leszel hasznalva, es ahanyszor megteheti, meg fog csalni. s pont akkor amikor nem fogsz ra szamitani el fog hagyni es meg teged fog hibaztatni. Mersz fogadni, hogy igy lesz? 20.20 vok
2010. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Rendben,személyesen fogok vele beszélni,szemtől szemben,nyugodt körülmények között,mert ez tényleg komoly dolog.

Igen,majd megírom,mi lett. :( Szurkoljatok azért,hogy minden rendben menjen.

2010. dec. 29. 20:34
 24/33 anonim ***** válasza:
Szurkolok ;))
2010. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Na ne hogy már szakítsatok!

Véd meg ami a tied!

A csaj mászott rá nem?

Tépd meg a csajt aztán ha elterjed a híre ne félj legközelebb a te pasidat békén hagyják!:-)

2010. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"A csaj mászott rá nem? "

De a pasinak van barátnője. És ő fogadta a kezdeményezést, és alá is nyúlt.

Tudod ez két emberen múlik.

2010. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Persze hogy fogadta de gondolom nem volt józan!:-)

És gondolom azért a csaj is tisztában volt vele,hogy a pasinak van barátnője?

Ha elég vagány a kérdező bizony elbeszélget a kis csajjal rendesen,nehogy már csak a pasi szívja meg hogy egy csitri rámászott!

Igen is védje meg a csaj a pasiját,fordított helyzetbe is elvárható lenne!

2010. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"nehogy már csak a pasi szívja meg hogy egy csitri rámászott! "


Oké, hogy a csaj tudja, hogy a pasinak van barátnője. De az őt hol érdekli, ha neki nincs?

A fiúnak kellett volna gondolkodnia.


Ennyi erővel, ha velem kikezd vki, és lefekszem vele úgy, hogy van barátom, akkor az nem az én hibám, hanem azé, aki rámmászott?

Oké, hogy a csaj szemét, hogy olyan pasira hajt, aki foglalt.

De a főbűnös akkor is a pasi, mert fogadta a kezdeményezést, ráadásul viszonozta is.

Nehogy már a pia legyen a mentség..

Ha nem bírja a piát, akkor ne igyon.

Ennyi erővel ha részegen megcsalom a párom, az nem számít?

Elég érdekes felfogásod van.

2010. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy nem számít,és azt se mondtam hogy a pasi nem érdemel büntit,de szerintem igenis nem ártana a csajnak egy kis frizura igazítás!:-)

Amúgy ezt a pasi részéről azért nem kéne megcsalásnak venni hogy a csaj beleült az ölébe,szóval oké hogy mondjuk az elején egy kicsit benne volt a pasas a dolgokba de utána csak leállította a csajt nem?

Nem dugta meg,pedig ha egy ribi rámászik egy pasira az nem azért teszi hogy az ölébe ülhessen!

Ez is elgondolkodtató!

Szóval én először a csajt tépném meg,és utána dorgálnám meg a pasast,de azért még adnék neki egy esélyt!

2010. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Megkérdezed a barátodtól, hogy valóban így történt e... ha bevallja akkor arra is kérdezz rá miért... ha csak össze vissza beszél hagy ott...
2010. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!