Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Most mit tegyek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most mit tegyek? Ti hogyan reagálnátok erre? Segítség!

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk csak együtt(csupán),de nagyon szeretjük egymást,jól működik a kapcsolatunkban minden.Mikor kb 2 hónapja jártunk emlékszem elment akkor egy nagy szülinapi buliba(egyik haverjáéra).Mesélte,hogy mennyire jól érezte magát meg stb,én ennek örültem is,mert megbízok benne stb és szeretném,hogy Ő is mehessen a haverjaival szórakozni mellettem stbstb.Ma azonban megtudtam,hogy azon a bizonyos bulin rámászott egy lány és Ő nem ellenkezett,a lány az ölébe ült,majd a barátom a lány "laba közé nyúlt".. :( Erről nekem egy szót sem szólt..Tudom ennek már lassan 3 hónapja,de akkor is megtörtént és én nem tudtam róla.Fogta volna a piára vagy valami,mondta volna,hogy sajnálja.Becsültem volna,ha elmondja. :(
2010. dec. 29. 20:06
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Valakinek megvolt egy beszélgetésük,amiben mindent el tudtam olvasni. :( Megbeszélték azt is,hogy NEM BÁNTA MEG a csaj,hogy rámászott és hogy "ezen nincs mit megbeszélni mosolyós fejekkel"
2010. dec. 29. 20:23
 12/33 A kérdező kommentje:

20:20!

Akkor mit tegyek most szerinted?

2010. dec. 29. 20:24
 13/33 anonim ***** válasza:
talalsz jobbat
2010. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Bummshakalaka ***** válasza:
Szerintem nézd el neki. Lehet hogy Ő nem emlékszik rá. Sajnos én is voltam már annyira részeg, hogy nem emlékeztem, hogy mit csináltam. Szerintem ülj le vele beszélni 4szemközt erről a dologról.
2010. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
20.20 es 20.24 vagyok. szakits, es komolyan irtam, hogy talalsz jobbatt
2010. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Utána még msn-en is beszéltek?Na Te lány!Ha nem szakítassz akkor megérdemled,hogy hülyét csináljanak belőled.Ha igazán szeretne elmondta volna.Nem mondott semmit és ki tudja mi van még,amiről nem is tudsz...
2010. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Beszélni fogok vele még ma este,de hatalmas veszekedés lesz belőle érzem,mert fel fogja kapni a vizet.Nem szeretnék vele veszekedni és elveszíteni sem. :'(
2010. dec. 29. 20:28
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem msn volt,hanem facebook levelezés,amiben megbeszélték.
2010. dec. 29. 20:29
 19/33 anonim ***** válasza:

Az sem jobb!:( Bocsi,de ne légy hülye.Azért mindenképp beszéljétek meg,hátha van valami mentsége.Kétlem.

Majd azért írd meg mi lett jó?

2010. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Bummshakalaka ***** válasza:
Ok! Ha beszélni fogsz vele és komolyan szereted, akkor ne MSN-en vagy mit tudom én hol hanem élőbe, szemtől szembe:)
2010. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!