Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Most mit tegyek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most mit tegyek? Ti hogyan reagálnátok erre? Segítség!

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk csak együtt(csupán),de nagyon szeretjük egymást,jól működik a kapcsolatunkban minden.Mikor kb 2 hónapja jártunk emlékszem elment akkor egy nagy szülinapi buliba(egyik haverjáéra).Mesélte,hogy mennyire jól érezte magát meg stb,én ennek örültem is,mert megbízok benne stb és szeretném,hogy Ő is mehessen a haverjaival szórakozni mellettem stbstb.Ma azonban megtudtam,hogy azon a bizonyos bulin rámászott egy lány és Ő nem ellenkezett,a lány az ölébe ült,majd a barátom a lány "laba közé nyúlt".. :( Erről nekem egy szót sem szólt..Tudom ennek már lassan 3 hónapja,de akkor is megtörtént és én nem tudtam róla.Fogta volna a piára vagy valami,mondta volna,hogy sajnálja.Becsültem volna,ha elmondja. :(
2010. dec. 29. 20:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem tartotta annyira nagy eseménynek hogy megossza veled.Te sem osztod meg vele mikor masztizol, nem?
2010. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
tény h elmondhatta volna de szerintem piásan ez a legkevesebb. örülj h más nem történt. én barátom lefeküdt az exével:'D
2010. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele.
2010. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Írjatok még,mert nem tudom mit tegyek. :( Már az első 3 válaszban eltérőek a vélemények.
2010. dec. 29. 20:11
 5/33 anonim válasza:
És ő erre mit mondot:O De ha már ott vagy neki te akk minek fogdos más csajt?? főként h nem is olyat ami már gáz sztem.....ha én ebbe a szituba lennék biztos elbeszélgeték vele mind1 h mennyi ideje volt ha nem mondod meg neki a frankót lehet legközelebb is előfordul de akk már lehet nem ez hanem smár lesz belőle vagy több:s
2010. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Én nem nézném el,főleg ha el sem mondta.Ha úgy indít,hogy: "Figyelj,akkor még nem gondoltam komolynak a kapcsolatot,ezért történt,de ha most elnézed,legközelebb nem fordul elő"az tiszta sor,de így,hogy el sem mondta,Te meg bíztál benne...

Honnan tudtad meg?

Sajnálom,szar érzés lehet.

2010. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
én kiakadnék :( egyrészt azért, mert nem mondta el akkor, ez a fő. és utána elgondolkodnék, hogy biztos piás volt-e... és ha tényleg az volt, miért nem mentegetőzött. nekem kell, hogy teperjenek értem :D és zavarna, ha őt nem zavarná. nem szakítanék vele egyből, de pár napig tuti sértődött hercegnő lennék :D ha érdekli, mi a bajod, és figyel rád ezután, kedveskedik neked, a tenyerén hordoz, akkor nincs baj, téged szeret :) és megbízhatsz benne.
2010. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszéle,hogy bűntudata sem volt,de még a szemedbe mondta,hogy jól érezte magát????

Mekkora fa.sz az ilyen ember...

Hagyd ott és ez a minimum..szerintem:(

2010. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, h nem dugtak...
2010. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
2 honap utan megbiztal benne? Ha egyszer megtette, tobbszor is meg fogja tenni
2010. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!