Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti erre hogyan reagálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy barátom most kinnt van SZIN-en pár napig és láttam hogy valaki töltött fel üzenöfalára képet, amin egy Axe-os csajjal van. A barátom félmeztelen rajta a csaj meg mossa le a felsőtestét bikiniben(mindketten tiszta vizesek) a barátom átkarolja és úgy vigyorog, mint még soha. És tegnap este láttam ezt a képet, és kicsit kiboritott. Tudom hogy végülis semmiség meg végülis csak egy kép, de annyira rosszul esett :( Persze, örülök hogy jól érzi magát, de annyira félek hogy történt ott más is, a vigyorából itélve. Nemtudom hogy ezt felhozzam a barátomnak, vagy túl reagálom ezt a képet szerintetek? Ti hogy reagálnátok? Ez a kép most eléggé elvette az életkedvem...

18 L


2011. aug. 26. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én medvespray-el fújnám le és korhadt tüzifával dörgölném meg
2011. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Kérlek rövidebben ilyen hosszút nem olvasok el ilyen melegbe.
2011. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél már tipikus nő... NEM csak veled érezheti jól magát. Én nem hoznám fel helyetted, ha nem viszi tovább az ügyet. Ha pedig tovább mélyül akkor hozd fel neki.
2011. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

fel a fejjel csajszi :D

ez semmit nem jelent :D

csak azért engedte, hogy megmossák, mert ajándék törölközőt, meg tusfürdőt kaptak :D

2011. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, de hát ez van :D Esetleg annyit említs meg neki, hogy rosszul esett, de szerintem ne akadj ki. Nem éri meg (főleg, ha tényleg nem történt ott semmi).
2011. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem az a gond hogy nem engedem neki hogy mással is jól érezze magát. Sőt, igyis már elég sokat engedtem a kapcsolatunkban. Hanem az hogy ott ölelgette a csajt, meg vigyorgott úgy mintha tisztára leolvasható lenne a képéről hogy: " nézzétek már milyen k.urvajó csaj van mellettem:O" és amikor én akartam feltölteni közös képeket akkor mondta hogy nem, meg nem akart közös képeket csinálni sem nagyon, vagy ha akart nem akarta feltölteni, persze mással nem baj... És nézhettek egy hisztis p.csának, de nekem tényleg szarul esett, és tudom hogy forditott helyzetben, ő sokkal jobban ki lenne akadva mint én most.
2011. aug. 26. 15:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Csináld amit ő akkor meg lesz beszélve a dolog mert ő sztem tuti nem hagyná annyiba a dolgot:D
2011. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esene, megbeszélném vele a dolgot.
2011. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A pasid csak bulizott. Egy Axe promós csajjal nem jött össze, nyugi!

Az már más kérdés hogy miért vigyorog annyira.

Mert jó balhé a dolog, vagy mert hízik a mája, hogy egy ilyen nő nyúlt hozzá? Mert akkor lehet te nem jössz be neki ennyire vagy a franc tudja.

Mindenesetre tedd szóvá neki, hogy neked ez annyira nem esett jól, vegye tudomásul de nem kell túl nagy parát csinálni ebből.


egyébként mi az a SZIN?

2011. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én írnék egy kommentet a képhez, hogy: örülök, hogy ilyen jól érzed magad kicsim, a ribit hazahozhatod nyugodtan, ha tud takarítani
2011. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!