Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
ha boldog párkapcsolatban éltek most,de volt egy exetek akivel majdnem 2évig jártatok, és rengeteg szenvedés lement miatta..már lerendeztétek magatokban DE hogyan reagálnátok ha az egyik legjobb barátnőtök közölné,hogy ő és az ex nem tudtak mit tenni, egymásba estek..?
2011. júl. 27. 00:07
 1/9 anonim válasza:
Valószinüleg ha ez téged zavar, akkor még érzel valamit az ex-ed iránt, amúgy ha most boldog párkapcsolatba vagy, nem nagyon érdemes mást lépni mit gratulálni nekik, nehogy elromoljon ez a kapcsolat... Remélem segítettem
2011. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, De SOHA nem jutna eszembe egy barátom volt nőjével összejönni sem! Az nem parti as ember számára!
2011. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából én most a "legjobb barátnő" helyzetében vagyok ebben a szituációban....... :(((((((
2011. júl. 27. 00:12
 4/9 napietus ***** válasza:
ha a barátnőmben annyi önérzet van, hogy felveszi a levetett ruhámat, egészségére.
2011. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamóca.. ***** válasza:
100%
nem tudtak mit tenni? adnék nekik munkát. ássák el magukat, hat méter mélyen. erre kényes vagyok barátnő szempontból, egy igaz barát ezt nem cisnálja meg.
2011. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha túl vagyok rajta és a sérelmeken, semmit. Ha nem vagyok, megkérem a barátnőmet, hogy ne hozza egy társaságba velem.
2011. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én barátnőm akarva akaratlanul elszerette a pasim ... nagyon rosszul esett! majd ő megtudta hogy a pasim belészeretett erre összejött egy másik fiúval akibe állítólag szerelmes... most a srác azért szenved mert nem kell a "barátnőmnek" én meg azért szenvedtem mert nem kellek a srácnak! már nagyjából túl vagyok rajta és kezdek továbblépni de ha megtudom hogy beszéltek még mindig elfog a féltékenység :S ez nem szép dolog egy barátnőtől... ha tisztelik annyira egymást a barátnők akkor az ex pasi tabunak számít! de ha már így alakult őszintén beszélj a barátnőddel mielőtt bármit lépnél a sráccal...
2011. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pfúú b*meg,bizos kiakadnék....
2011. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi volt az a sok szenvedés és a szakító ok... Ha annyi, hogy már nem szerettük egymást, és nyüglődtünk, de nem haragban váltunk el, lezártam, akkor furcsállnám, dehát max. gratulálnék a dologhoz.

Ha olyan ex, aki mondjuk átvert/hazudott/megcsalt/kihasznált stb, és péppé verném a tetteiért a mai napig, azt nem tudnám megérteni, hogy képes összejönni vele egy barátnő, ha bizonyítottan "rossz minőségű" az áru...

20L

2011. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!