Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családos pasitól semmire se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos pasitól semmire se számítsak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, másfél éve tetszik, de mival vannak gyerekei és felesége, mindig tabunak tekintettem. Fiatal a pasi, 32 éves, szóval nem egy kiöregedett nyomorekról van szó... Pár napja kaptam tőle egy smst, és konkrétan "felkínálkozott" nekem. Nem zavar, hogy van családja, de én komolyabb kapcsolatot szeretnék, akár vele, mert amúgy abszolút mindenben az esetem. Szerintetek?


25/L


2010. dec. 28. 19:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül a kérdező mindig csak szerető marad, társ nem. A férfi a feleségét hiába nem szereti, a gyerekeit biztosan szereti és nem akarna hétvégi apuka lenni.
2010. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
És hát könnyű belekeveredni amibe nem kellene. Hagyd, hogy intézzék a dolgot maguk közt. Ne avatkozz bele. Ajánlkozik, de a magad érdekében légy higgadt és megfontolt. 25 évesen tisztán kellene látni a dolgokat nemde????
2010. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Tisztán látom...
2010. dec. 28. 20:25
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha pedig tisztán látod, akkor légy bölcs.


Lehet hogy rossz a házasságuk, a probléma megoldását nem hinném, hogy egy 25 évesre kellene bízni, hiszen éretlen vagy ehhez :)

2010. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Az nem zavarna, h egyik nap a feleségével, másnap veled feküdne le? De az sem kizárt, hogy harmadik is van..
2010. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

kérdező ha te nem is mész bele , talál másik csajt akivel megteszi, és tényleg ott már valami nem jó a házasságban ha a pasi ilyet tesz/tenne, a kérdés hogy kivel tegye meg veled vagy mással? Élj a lehetőségekkel, én belemennék, de csak óvatosan

26

2010. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
csak akkor kezdj vele kapcsolatot hamár elvált a férfi vagy válófélben van sok sikert hozzá
2015. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!