Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családos pasitól semmire se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos pasitól semmire se számítsak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, másfél éve tetszik, de mival vannak gyerekei és felesége, mindig tabunak tekintettem. Fiatal a pasi, 32 éves, szóval nem egy kiöregedett nyomorekról van szó... Pár napja kaptam tőle egy smst, és konkrétan "felkínálkozott" nekem. Nem zavar, hogy van családja, de én komolyabb kapcsolatot szeretnék, akár vele, mert amúgy abszolút mindenben az esetem. Szerintetek?


25/L


2010. dec. 28. 19:53
1 2 3
 1/27 sasna ***** válasza:
37%
nem szép dolog szétk.rni 1 házasságot..
2010. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

ha vállalod a szerető szerepét előbb keress itt rá pár ilyen kérdésre, hogy mennyi szenvedéssel jár, lelkiismeret stb...

amúgy meg ha mégse mennél bele a pasi tuti találna magának másik nőt a kis etye-petyéire, szóval ez nem a te hibád ha bevállalod, mert ha veled nem is mással akkor tuti megteszi ha már ilyen célozgatásokat tett...

2010. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 sasna ***** válasza:
igazán nem akarom, h úgy jöjjön ki, h férfigyűlölő vagyok, vagy ilyesmi.. de azért remélem, h nem minden pasi ilyen.. :S fuu, előre félek férjhezmenni.. :S
2010. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

sehogysem jössz ki jól belőle. két lehetőség van: nem hagyja el a feleségét miattad, csak a szeretője leszel, még ha "komolyabb" is.

Második lehetőségként elhagyja őket miattad, akkor viszont honnan tudhatnád, hogy téged és az esetleges gyerekeiteket nem fog otthagyni egy másik, fiatalabb nő miatt? ettől fogsz félni először kicsit, aztán egyre jobban. lehet, hogy észre sem fogod venni, csak azt, hogy egyre idegesebb és stresszesebb vagy. nem éri meg.

2010. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
sasna :D nyugi
2010. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 sasna ***** válasza:
ok, ok, nyugodt vagyok én.. csak azért, brr.. nem szeretnék ilyen helyzetbe jutni.. és sztem kedves kérdező, te se keveredj ilyesmikbe..
2010. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

sasna te már férfigyűlölő leszel, amit itt leművelsz néha... már nem moshatod le magadról! :) Ki bántott?


Egyébként meg volt a történelemben arra példa, hogy egy családos ember elvált. Ha rossz a kapcsolatuk, akkor dönts, de egy idilli családot tényleg nem szép dolog szétszedni.

2010. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, nagyon érdekel a pasi. Kb beleremeg a térdem, akárhányszor a közelében vagyok. És meglepődtem, hogy így célozgatott, mert tudtommal nincs gáz a házasságával... Viszont, ha nem lenne semmi gond a házasságával, miért próbálkozik nálam?
2010. dec. 28. 20:02
 9/27 sasna ***** válasza:

na és? ez csak átmeneti.. a 14-15 évesek meg pattognak, h huu, de érettek..


kérdező, hagyd a fenébe az egészet.. komolyan te akarsz az lenni, aki elválasztja a feleségétől és a gyerekeitől? van fogalmad róla, h ez mekkora katasztrófa 1 családban?

2010. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok az lenni, de szerintem ez nem rajtam múlik...
2010. dec. 28. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!