Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tudjam meg, hogy mire számítsak?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt,fél éve együtt élünk az ő szüleinél.

Tudni kell,hogy igazán soha nem akartam ide költözni hozzájuk,de munkát is itt kaptam így muszáj volt.

Úgy érzem 5 év alatt már az ember megismeri a másikat,és el tudja dönteni,hogy vele akarja-e élni a további életét.

Nekünk még eljegyzés sem volt.A párom azt mondja,hogy menjünk külön,előbb ház legyen,aztán eljegyzés,esküvő,gyerek,sorba minden.

Régóta megy ez már,hogy külön akarunk menni,de a páromon már nem látom azt az elszántságot,mint régebben.Úgy érzem fél a külön élettől,mert akkor már tényleg nekünk kell eltartani magunkat,és megoldani mindent.

Én nem félek!Azért vagyunk ketten a kapcsolatban,hogy egymás melett legyünk és megpróbáljuk a dolgokat megoldani.

Tegnap este vacsorázni voltunk,és gondoltam újra felhozom a témát.

Erre a párom,azt mondta,hogy nagyon sok pénz kell egy különmenetelhez,ház az lenne,fel is van építve,mert a szülei régen felépítették,csak soha nem költöztek bele,max.ki kellene festetni,kivül belül,és kicsit helyrepofozni.De minden megvan benne,kazán víz,fürdő berendezve,csak még be kellene bútorozni.A páromnak és nekem van 1 milliónk a bankkártyán,igaz én nem keresek túl sokat,de már nagyon szeretnék külön menni.És még mondta este,hogy majd különmegyünk.

De nem tudom mikor lesz ebből valami.

Nem elég elszánt,kezdek belefáradni.Azért is mert az már a sajátunk lenne,és akkor már a dolgokat úgy csinálnánk ah nekünk jó,és én is otthonomnak érezném,mert itt a pároméknál nem vagyok igazán otthon.

Az a ház ami fel van építve nem ebben a faluban van ahol laknak,7 km-rel távolabb,szerintem nem egy nagy távolság.A gazdaságot is tudná csinálni.

Egyszerűen nem értem. Ő 25éves,én 22 éves lány.


2011. jún. 19. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy te már nagyon szeretnéd, várod, hogy kettesben legyetek, és mondd el neki, amit itt leírtál, hogy egymás mellett vagyok a SAJÁT lakásban, és segítitek egymást. Ne hagyd, hogy beléd fojtsa a szót valami "még nincs elég pénzünk" mondattal.

Beszéljétek meg mindenképpen.


Lehet amúgy, hogy fél attól, hogy kettesben lesztek, és tart valamitől, amit ha előre megbeszéltek, nem is lenne baj. A pasik ilyenek. :-))

2011. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarja magát elkötelezni veled.Ennyire egyszerű.

Vagy nem elég érett. Az meg már elég baj, ha ő még nem az 25 évesen. Ha erőlteted lehet szakít veled. Ha nem akkor egyszer azt fogja mondani szia.

Jah meg annyi, hogy hiba volt odaköltöznöd hozzájuk.

Előbb-utóbb barátként vagy vmiféle testvérként fog tekintetni rád. Tapasztalat. És nem csak az enyém.

A legegyszerűbb az lenne ha nem szeretnéd és keresnél magadnak vki mást.

Finoman erősködj,hogy költözzetek külön. Ha sikerül a kapcsolatodat is megmentheted vele. Mert problámák vannak,mégha nem is érzékeled.

2011. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lehet, hogy kényelmes anyuci szoknyája mellett. Mindent megkap, ha külön költöztök, akkor azért neki is részt kell vállalni a ház körüli teendőkben.

Vagy tényleg nem akar elköteleződni.

2011. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!