Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak holnap? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak holnap? Vajon véget akar vetni kettőnknek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akiért odavagyok. De legutóbb megbántottam és azóta látom hogy faceboora kirak ilyen szomorú idézeteket. És bár megbocsátott nem képes egy könnyen elfelejteni.

Ma beszéltünk facebookon és megbeszéltünk holnapra egy randit. És azt mondta hogy meg kell beszélnünk pár dolgot. És ne számítsak jóra.Erre én: nem akarsz többet találkozni? Erre ő: fogalmazzunk úgy hogy megfordult a fejemben.

És mondta hogy kételyei vannak.(Elvesztettem a bizalmát)

Persze én ezek után kérdezgettem hogy mik azok de azt mondta hogy személyesen, mert kíváncsi a reakciómra.

Mégis mire számítsak? Nem akarom elveszteni.


2011. máj. 17. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megvezetni, de. Ha nem akarod elveszíteni, miért kellett megbántanod? Kicsit eső után köpönyeg...
2011. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy beszólásom volt, amit mások viccesnek találtak volna...de ő komolyan vette. És én nem megbántásnak szántam és nem is komolyan gondoltam. De akármikor mondom ezt neki azt feleli hogy hát én meg komolyan gondoltam.
2011. máj. 17. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ééértem...sajnos volt/van rész aktívan hasonlóban. Akkor a kövi a teendő.

Holnap, amikor taliztok, hagyd, hadd mondja végig,amit szeretne. Figyelj jól. Aztán mikor befejezte, mond el neki, hogy érted amit mond, de most arra kéred, hogy ő is értse meg,mikor azt mondod, hogy szereted őt, és nem állt szándékodban megbántani. Egy szerencsétlen elszólás volt, és neked ős sokkal többet jelent annál, mintsem hogy egy félreértés miatt elveszítsd.

2011. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személyesen (!) mondd el neki, hogy nem gondoltad a megjegyzést komolyan, és kérj bocsánatot. Szerintem előzd meg az ő mondandóját, kezdjed Te.
2011. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!