Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családos pasitól semmire se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos pasitól semmire se számítsak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, másfél éve tetszik, de mival vannak gyerekei és felesége, mindig tabunak tekintettem. Fiatal a pasi, 32 éves, szóval nem egy kiöregedett nyomorekról van szó... Pár napja kaptam tőle egy smst, és konkrétan "felkínálkozott" nekem. Nem zavar, hogy van családja, de én komolyabb kapcsolatot szeretnék, akár vele, mert amúgy abszolút mindenben az esetem. Szerintetek?


25/L


2010. dec. 28. 19:53
1 2 3
 11/27 sasna ***** válasza:
kettőn áll a vásár, szokták ugye, mondani.. tehát ne menj bele, ha azt akarod, h a becsületed tiszta maradjon.. mert mi a garancia arra, h téged nem fog ugyanúgy otthagyni?
2010. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szeretnék kiemelni valamit:


nem egy kiöregedett nyomorekról van szó


Milyen nagyképű és öntelt szöveg... pff


Ezt azért írom, mert szánalommal tekintesz az ilyen emberekre szerintem..



Egyébként meg minek akarsz tönkretenni egy családos férfit???

És ha neked lesz családod és a férjed megcsal egy huszonéves kis akárkivel, mit szólnál hozzá???


21 FFI

2010. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha vállalod a szerető szerepét és neked nem gond, akkor hajrá,ha nem akkor inkább ne. Megértem, hogy vonz a hapsi. Egy érett férfi érintésének köze nincs ahhoz, ahogy egy huszonéves érint meg,tényleg ég és a föld. 21/N
2010. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 sasna ***** válasza:
de akkor keressen olyan idősebb pasit, aki még szabad..
2010. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A pasi házasságának már mindegy...ő ajánlkozott fel, ergo nem jó valami a feleségével. Ha nem történik közöttük semmi akkor is szar a házasság úgy, ahogy van.
2010. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem rajtad múlik? Jesszus, hát akkor kin?
2010. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

"A pasi házasságának már mindegy...ő ajánlkozott fel, ergo nem jó valami a feleségével. Ha nem történik közöttük semmi akkor is szar a házasság úgy, ahogy van."


ERRŐL VAN SZÓ

2010. dec. 28. 20:16
 18/27 Bretso ***** válasza:
79%
Ettől megtisztult a lelkiismereted, szedd szét a házasságát. Kívánom neked, hogy ezután szerelmesek legyetek, összeházasodjatok, szülj neki egy gyereket és legyél boldog. Majd ha mindez megvan, akkor jöjjön egy hozzád hasonló csaj és vegye el tőled, úgy megnézném az arcod :)
2010. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:18


+1


Nos kérdező tudod van tisztességes és tisztességtelen megoldás, melyiket választod?

2010. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Annyira negatívak vagytok... Én arra próbálok csupán rájönni, hogy ha így bepróbálkozik, akkor nyilván sz*r a házassága, nem? És ha sz*r a házasság, akkor már rég rossz az egész. Természetesen NEM szeretnék szétrombolni egy boldog családot.
2010. dec. 28. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!