Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, higgyek-e neki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, higgyek-e neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Vagy 2 hete facebookon megírta, hogy tetszek neki és gyakrabban szeretne látni. Azóta már volt két randink is. Tegnap este kihúzta belőlem, persze megint Face-en, hogy mondjam el én mit érzek iránta. Persze nekem is tetszik a srác. Csak a barátaim azt mondják vigyázzak vele. Félek egy kicsit ettől a kapcsolattól, mert nem volt még barátom nem akarok már az első alkalomkor csalódni. Ezt leírtam neki is, erre azt írja, hogy ne aggódjak, nem fogok csalódni, csak bízzak benne. De én akkor is félek :S Mi van, ha átver és csak AZT akarja tőlem, mást nem... :S 18/L
2010. dec. 28. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hülye, akkor észre kellene venned rajta, hogy azt akarja-e.
2010. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak igaza van, de ha nem mersz kockáztatni, akkor mikor fogsz?
2010. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy normális srác mer nyilatkozni, vűllalja ennek a kockázatát, és nem alázza meg a lányt azzal, hogy belőle próbálja előbb kihúzni, hogy az mit érez iránta. Én hagynám a fenébe.


Két hete ismered. Kétszer találkoztál eddig vele. Mi alapon bíznál benne? Mit tett le eddig az asztalra?

2010. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már lassan 2 hónapja ismerem, és eddig is sokat találkoztunk, csak akkor társaságban. Kedves, okos, jó feje van (könnyen tanul), bár egy kicsit elvont, de nekem tetszik így, ahogy van, igaz néha nem értem mit akar, de akkor rákérdezek és akkor már minden világos. Hasonló az érdeklődési körünk, zenész és én is. Tehát jól megvagyunk, csak félek, mert barátnőm mondta, hogy a volt barátnőjének érdekes üzeneteket küldött miután szakítottak... nem ismertem még akkor, tehát nem tudom mi volt valójában.
2010. dec. 28. 15:16
 5/11 anonim ***** válasza:

már az ókorban megmondták:

ha van egy rossz sejtésed, amitől félsz, akkor azt a rossz dolgot már nem csak sejted, hanem legbelül már tudod.

csak nem akarod elfogadni, nem hagysz a saját megérzésednek mert az ember szeret álmodozni, szereti becsapni magát, csak hogy jobb legyen.

amikor majd kihasznál és elhagy rájössz, hogy amit hittél azt nem hitted, hanem már tudtad.

nem az fog kiderülni amitől féltél, hanem amit mindig is tudtál. 2 hónap alatt már megközelitett vna jobban ha valoban kellenél neki.

tiszteld a megérzésed és a döntésed, mert azok által vagy az, aki.

25f

2010. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mikor nekem mondták hogy vigyázzak a Molnár Nórával, 3 millió ft-omba került 2 év alatt, mégis lefeküdt az unokaöcsémmel.

több fül többet hall több szem többet lát.

az ilyen -vigyázz vele- tipusokat nem fogod megváltoztatni, sem kordában tartani.

25F

2010. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor hallgassak a megérzéseimre...
2010. dec. 28. 15:25
 8/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Mivel nem ismerem azt a fiút, így nem tudok pontos választ adni neked.

De te viszont ismered....szerinted olyan típus, aki csak azért jön össze egy nővel, hogy lefeküdjön vele?

ha így lenne, akkor nem érdekelné őt, hogy mit érzel iránta.

Azért kérdezte meg, azért húzta ki belőled, mert hallani szerette volna. Legalábbis szerintem:)

Barátnőd honnan tudja, hogy milyen üzeneteket küldött?

2010. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Hm...de ha lukra megy, akkor miért vár vele 2 hónapot?
2010. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát ez az... nehezen kiismerhető. De igazad van, nem várt volna 2 hónapot... meg tényleg látszik rajta, hogy érdeklődik irántam.

Az üzenetet meg onnan tudom, hogy egyszer megkérte a barátnőmet, hogy had írjon egy sms-t a telefonjáról, a barátnőm meg megnézte, miután elküldte és nem tudom hogy volt pontosan, de azt írta neki, hogy végig nyalná a testét... az előző nap feküdtek le...

2010. dec. 28. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!