Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIÉRT CSINÁLJA EZT? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT CSINÁLJA EZT? Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm már 5 hónapja és nagyon szeretem. Nemtudom eldönteni ő szeret-e mert olyanokat csinál amit nem értek. Mindent hagyok neki, mert ha nem hagynám megsértődne és azt nem akarom. Egyszer aztmondja szeret, egyszer meg megkérdezem és nem válaszol. Mikor rossz kedve van azt is rajtam tölti ki. Ha veszekszünk és nekem van igazam akkoris azt kell mondnaom h neki van igaza mert akkor megsértődik. Sokszor mondta már azt is h ha nem tetszik nekem vmi rajta akkor szakitsak. De én nem szakitok mert szeretem. Nem tudom miért csinálja ezt.De valamikor meg nagyon aranyos és sokat nevetünk. Nem tudok rajta kiigazodni. És ha összeveszünk akkor meg néha csúnyán beszél velem. Azt tehet meg szinte velem amit akar és ezt kihasználja.
2010. dec. 24. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elég méretes papucs vagy. Kérdezd meg egy nap ötször, hogy szeret-e. Istenem...
2010. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

véletlenül a csajszi nem elvált szülők, vagy alkoholista szülők gyermeke?

mert ha igen, és ráadásul így viselkedik, ahogy leírtad, akkor ez kemény menet lesz. (beszélgess vele a gondjairól, abból sok mindent leszűrhetsz.)


ha nem erről van zó, akkor egy elkényeztetett kis p.icsa. hidd el, lehet h jobb lesz neked nélküle.

2010. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Először immunissá kellene válnod a sértődéseire. És tényleg szakíts, ha felajánlja.
2010. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Cleptomaniac ***** válasza:
Papucs vagy, a lányok viszont erre nem buknak. Szerinted miért van itt annyi kérdés, hogy "A csajoknak miért a szemét srácok jönnek be?" Mert ez az igazság. Egy ilyen hisztérikának addig vagy jó, amíg rád nem un, és nem talál másikat.
2010. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!