Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Én annyira szeretem.

Figyelt kérdés
4 éve szerelmes vagyok egy fiúba..kb 3 hete smseztünk..s ott kérdezte hogy mit akart mondani neki a múltkor egy csaj,s én hülyeségből irtam hogy biztos szerelmet akart vallani,s irta hogy tudja s hogy ha tényleg ezt mondaná a csaj akkor megmondaná,hogy a szive másé. S mind faggattam hogy kié s azt mondta hogyha elmondom mit akart a csaj akkor ő is elmondja hogy kié a szive,mondtam hogy biztos szerelmet akart vallani mert beléd van esve,s irta hogy tudom s álltalába észre szoktam venni ha valakinek tetszem s kérdezte hogy én észre szoktam e s mondom hogy álltalába igen. S kélrdi hogy ezt akkor hogy nem veszed észre...s erre kérdem hogy eisze én tetszem s irja igen...Alig hittem el...s még rákérdeztem h szivat-e s irja hogy persze éjjel 2 kor van kedve szivatni..s másnap hazakisért,majd smároltunk... Rá egy napra mentem a tengerre s ott sokat nem beszéltem vele. Mikor vissza jöttem olyan közvetlen volt velem..volt a szüreti bál s ott is folyton nézett,de még fel sem kért..majd a csősz bulin beküldték a sátramba s ott próbáltam megbeszélni vele de részeg volt..ott is smároltunk..majd kiment,s hallom hogy mindenki mondja hogy hogy sir s minden,de én annyira rosszul voltam hogy nem tudtam megnézni hogy mi a baja..másnap azt mondták hogy azért sirt mert rosszul voltam ja s a másik okot nem tudom. Másnap sem beszéltünk sokat,de többször meg is védett..este be voltak b@szva s ott egy csaj rá volt mászva s ott úgy láttam hogy nyaltak..s ott ők s még egy taggal elmentek az erdőbe s mindenki kereste őket,s ott egy csomó pletyka volt,de a tag bőgött s ki volt akadva hogy nem volt semmi,ja s a csaj a legjobb barátnőm(volt)s ott bőgött hogy nem történt semmi de én láttam és nem hiszem...s ki voltam akadva,mindenki előtt hogy igy átbaszott a csaj meg minden,s másnap megtudtam hogy az uncsim is nyalt azzal a fiúval azon az éjjel amelyiken én is a sátorba,s mondták hogy orditott az uncsim s ki volt akadva hogy megtörtént..s én megértem hogy részegek voltak de nagyon sz@rul esett..beszélgetek az uncsimmal de nagyon fáj..s mondták hogy órákat sirt de az még nem változtat semmin..és nagyon szeretem azt a fiút..de nem tudom miért ilyen köcsög velem...bocs hogy hosszú lett de nagyon kell a segitség..
2011. szept. 2. 13:40
 1/2 kicker ***** válasza:
100%
Tényleg hosszú volt,a legrosszabb hogy eléggé zavaros ű,érthető de zavaros.Az érzelmet és a racionális gondolkozást nehéz párosítani,látom a leveledből hogy vonzódsz hozzá és szenvedsz de félek ez nem fog változni és folyamosan hasonló helyzetekbe kerülhetsz és érezheted magad miatta.Azt mondom fuss,rohanj ki ebből a kapcsolatból mert ennek nincs értelme,feleslegesen tépelődsz rajta és ezt Te is tudod.De azt is tudod hogy se én se más nem mondhatja meg mit csinálj,a döntés a tiéd,Te látod a dolgokat ami alapján meg tudod ítélni hogy valóban megéri-e.Te Őt akarod,de a srác azt se tudja mi a bánatos franc van ,csak ide-oda dölöngél.Hát sok sikert.
2011. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval talán még annyit tennék hozzá, hogy a férfiak önhibájukon kívül szemetek persze tisztelet a kivételnek.Én is egy tasadék voltam, sok barátnőm csajom volt, akiket nem tartottam semmire. Csak túráztattam hogy a férfiúi hiúságom tápláljam vele, az egó egy szemétség.Viszont akiket a kedvesemnek akartam hölgyet azok meg ugyan ezt tették velem.:) Így ha nem is igazságos a sors, legalább egyenlően osztja a kártyát.
2011. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!