Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálja velem?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet,hogy hosszú lesz....

Körülbelül két hónappal ezelött buliból hazafele jöttünk haza egy sráccal(megjegyzem mindketten józanok voltunk) és még egy pár baráttal. Az autóban 6on voltunk, szorosan kelett üljünk,hogy elférjünk, így ez a srác megölelt, elszunditottam és arra ébredtem,hogy puszit nyom az arcomra. Sokáig nem beszéltünk egymással, csak születésnapján írtam neki üzenetet(buli után 2hétre volt). A múlt héten buliban voltam, de nem vele egy társaságba, dde ő is ottvolt . Egész buli alatt tartottuk a szemkontaktust. Már ideje volt hazamenni, de kikelett menyjek a mosdóba, így mondtam a barátooknak menyjenek az autóhoz megyek mindjárt én is. Miután kijöttem a mosdóbol megragadta a karom, megölelt, megpuszilt. Undok voltam és eltoltem magamtól( bevallom ittam 2 üveg sört), nem tudtam hirtelen mit reagáljak erre. Másnap facebookon láttam,hogy megbökött. Visszaböktem és ez így megy a mai napig. A héten suli után voltunk egy barátőmmel fel a vendéglőbe és ő is ottvolt, nem tudtam hoogy ottlesz, de reméltem, leakartam tisztázni vele. A pultnál fizette az italom. Kérdeztem tőle,hogy nem ölel meg, s mondta,hogy ha persze. Megegyeztünk,hogy egy nap feljön hozzánk beszélgetni.

Szerintetek a leírtak alapján érez valamit irántam, vagy csak beképzeltem?

én 17/L

ő 21/F


2011. okt. 1. 18:52
 1/5 DiMalto ***** válasza:
szerintem te pontosan tudod,h mit akar nem tudom,h mit kell értetlenkedni!!!Erre találták ki a kommunikációt,beszélj vele és kész!!! ( a bökdösést meg sürgösen felejtsd el,az nem visz elörébb egy kapcsolatot)
2011. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem értem ezt.

a bökdösést én sem tartom hasznosnak, de amíg bökdös tudom,hogy gondol rám.

2011. okt. 1. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen hajt rád.

Össze akar jönni veled.

Többet akar tőled.

Azt akarja hogy a bnője legyél.


Még leírhatom 50 képpen, de nyisd már ki a szemed adj már valami jelet neki, amiből tudja hogy szabad az út. Már ha te is szeretnéd.

2011. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te egy dugást beszéltél meg vele ,nálad!
2011. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azt akarná, hogy a barátnője legyél, már tett volna érte..jelen helyzetben szerintem csak egy-két éjszakát szeretne..


Hasonló helyzetben vagyok.. nálunk kb 1,5 éve megy, kivéve a facebook hülyeséget..

Bulikban aranyos józan, megvárja hogy enyém legyen az első lépés, pl gondolok ez alatt, hogy rátámasztom a fejemet a vállára:D

aztán beindul a tipi-tapi.. de ezt már ő kezdeményezi..


Ha részeg alig tudom levakarni.. de még mindig nem volt semmi.. őrjítő :)

2011. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!