Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIÉRT CSINÁLJA EZT? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT CSINÁLJA EZT? Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm már 5 hónapja és nagyon szeretem. Nemtudom eldönteni ő szeret-e mert olyanokat csinál amit nem értek. Mindent hagyok neki, mert ha nem hagynám megsértődne és azt nem akarom. Egyszer aztmondja szeret, egyszer meg megkérdezem és nem válaszol. Mikor rossz kedve van azt is rajtam tölti ki. Ha veszekszünk és nekem van igazam akkoris azt kell mondnaom h neki van igaza mert akkor megsértődik. Sokszor mondta már azt is h ha nem tetszik nekem vmi rajta akkor szakitsak. De én nem szakitok mert szeretem. Nem tudom miért csinálja ezt.De valamikor meg nagyon aranyos és sokat nevetünk. Nem tudok rajta kiigazodni. És ha összeveszünk akkor meg néha csúnyán beszél velem. Azt tehet meg szinte velem amit akar és ezt kihasználja.
2010. dec. 24. 15:10
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:
57%
papucs.
2010. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy minek kérdezel olyat, hogy szeret-e. Azt nem szavakkal kell bizonyítani. Amúgy meg, ha azt tehet meg veled, amit akar, akkor miről beszélünk? Nem szeret téged, tehát minek vagy vele akkor?
2010. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De ezt nem értem.. Hogy tudod szeretni, ha ilyen veled?! Szerintem vázold fel neki a dolgot, és hogy neked ez mennyire rosszul esik, és nem érted miért ilyen. Mondd nek, hogy változzon, ha nem fog akkor meg szerintem hagy és szakits vele mert ez így nem ép.
2010. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de szeretem nagyon:(
2010. dec. 24. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Már bocs, hogy ilyet mondok, de szerintem egy hisztis p*csa, aki csak kihasznál téged, mert tudja, hogy szereted és mindent megadnál neki.
2010. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem papucs vagy...
2010. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De ő nem szeret téged. Megéri?
2010. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőm is ezt gondolná rólam, azt leszámítva, hogy én válaszolok a szeretlekre, és mondom is neki. De szoktunk veszekedni, és ha úgy éreztem, hogy én voltam a hülye, azt elfogadtam, de 90%-ban nem tudott meggyőzni...
2010. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és a barátnőm is ilyen :/ szerintem nem is törődik velem, csak azért vagyok ott neki, hogy legyen barátnője vagy valakije :/ lehet neked is.
2010. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ne bántsátok hogy papucs... kívülállónak nagyon könnyű ezt mondani mert valahol jogos ... de én beletudom érezni magam a srác helyébe mert voltam/vagyok hasonló helyzetben. nagyon könnyű papuccsá változni, hogyha nagyon szeretsz egy lányt és feltétel nélkül mindent megteszel érte. az ilyen odaadás csak akkor működhet, ha a másik fél is épp annyira szeret téged, mint te őt, mert különben visszaél vele, megaláz és bánt. nem tudom azt tanácsolni sem, hogy hagyd ott, mert nagyon fájna biztos, előbb talán tényleg próbáld neki ezeket elmondani hátha megváltozik tőle. mindenesetre hosszabb távon ne hagyd ezt mert tönkremész :) boldog karácsonyt
2010. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!