Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért van most ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért van most ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20/l vagyok..

A helyzet az,hogy nagyon szenvedek...és most már a párom is..

3 éve lesz februárban,hogy együtt leszünk,kb. másfél éve együtt lakom vele.Elég bonyolult a kapcsolatunk az exe és két lánya miatt...

Nyár eleje óta valami elromlott...

Szeptemberben nekem volt egy elég mély hullámvölgyem,ahol egy másik fél miatt inogtam meg..az rendbe is jött,úgymond...de azóta mégsem jó valahogy..

Egyre többet járok el bulizni,ami neki nem tetszik,haverokkal bnőkkel együtt lenni,ami szintén nem..

És már alig beszélgetünk..igazság szerint nincs is kedvem vele telefonálni.. meg egyebek...

Mindenki mással beszélgetek mindenről...de vele valamiért nem megy..mit keresek másban???

Ez a kapcsolat halálra van ítélve?

Jövő szeptembertől egyetemre szeretnék menni,ez se tetszik neki,mert hogy nem leszünk együtt...sajnos már szexuálisan sem vagyunk együtt.úgy érzem valami hiányzik..

Nem tudom mi..

Pls.: segítsetek


2010. dec. 23. 23:28
1 2
 1/11 sasna ***** válasza:
már van 2 lánya? hány éves pasival kavarsz te? és miért nem sulizol inkabb? nem rosszból mondom..
2010. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok...és tanulok,2 szakmát csinálok egyszerre...
2010. dec. 23. 23:38
 3/11 sasna ***** válasza:
na, az már pozitiv.. ne hagyd, h a pasi tartson majd el, mert akkor ő fog neked parancsolni.. amugy sztem nem vezet jóra, ha az exe még mindig beleszól a kapcs. ba..
2010. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamóca. ***** válasza:

hát nem akarok megint én lenni a bunko vészmadár, de ez bizony halálra van ítélve ha nem dobjátok fel vhogy.

nálunk is így kezdődött, pedig mi együtt sem éltünk.

próbálj vele közös programokat szervezni, újra kiteljesíteni a kapcsoaltotokat. beszélgessetek sokat, és vigyetek valami izgalmasat a szexuális életetekbe.

ha ez sem segít, akkor lépjetek tovább.

2010. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De egyszerűen úgy érzem,hogy nem megy...

Neki nem világa a csocsó,meg az egyebek,nem is bulizós fajta..

2010. dec. 23. 23:43
 6/11 anonim ***** válasza:
nem megy mert ragaszkodsz... ennek a kapcsnak lőttek, sajna itt már nem sok minden segítene, ill semmi sem...mind a 2 en jobban jártok ha tovább léptek szerintem:S
2010. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy viszont ő nagyon szeret engem..

Jobb lenne,ha utálna..sokkal könnyebb lenne dönteni... :(

Miért ragaszkodom ennyire??...Nem akarom ezt... :(

2010. dec. 24. 00:07
 8/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Oka volt annak ,hogy összejöttél vele.

Akkor nem zavart ,hogy nincs bennetek annyi közös dolog.

Nem tudod ,hogy mi változott meg köztetek? Mik voltak az első jelei, hogy már nem a régi a kapcsolat?

Mindent meg lehet menteni, ha akarják is:)

A közös programok jó ötlet. Régebben randiztatok...akkor sem csak evés volt gondolom:) Biztosan elmentetek valahova, meg ilyenek. Ezt meg lehetne ismételni, hátha megint beleszeretsz ha több időt töltesz vele.

2010. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

figyelj...egy kapcsolatot enm lehet erőltetni.......

te még fiatal vagy,és vágysz a szabadságra...

magadnak sem vallod be,h nem szereted,mert ugy gondolod,h talán meg fg ez menni,csak at kell menni ezeken a megprobaltatasokon.

ez csak rajtad áll.

ha nem erzed jol magad ebben a klapcsolatban,ugy erzed,megfulladsz,ha nem mehetsz el innen,akkor itt problémák vannak.

15L(pszichologus akarok lenni:D)

2010. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
és a válaszod vége fele elfogytak az ékezetek?:D
2010. dec. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!