Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért van most ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért van most ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20/l vagyok..

A helyzet az,hogy nagyon szenvedek...és most már a párom is..

3 éve lesz februárban,hogy együtt leszünk,kb. másfél éve együtt lakom vele.Elég bonyolult a kapcsolatunk az exe és két lánya miatt...

Nyár eleje óta valami elromlott...

Szeptemberben nekem volt egy elég mély hullámvölgyem,ahol egy másik fél miatt inogtam meg..az rendbe is jött,úgymond...de azóta mégsem jó valahogy..

Egyre többet járok el bulizni,ami neki nem tetszik,haverokkal bnőkkel együtt lenni,ami szintén nem..

És már alig beszélgetünk..igazság szerint nincs is kedvem vele telefonálni.. meg egyebek...

Mindenki mással beszélgetek mindenről...de vele valamiért nem megy..mit keresek másban???

Ez a kapcsolat halálra van ítélve?

Jövő szeptembertől egyetemre szeretnék menni,ez se tetszik neki,mert hogy nem leszünk együtt...sajnos már szexuálisan sem vagyunk együtt.úgy érzem valami hiányzik..

Nem tudom mi..

Pls.: segítsetek


2010. dec. 23. 23:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

megettem őket,nagyon ehes voltam........

:D

2010. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!