Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itthon hagynátok a barátnőtöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon hagynátok a barátnőtöket 4 hónapra egy munka miatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 18:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
Nem hagynám itthon.
2010. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:

hát.. ha nem látsz más lehetőséges


Sajnos nem látok!2 évig nem volt jó lehetőség!Én sem szívessen megyek,ha találnék én is szívessebben dolgoznék itthon akár 70-80 ezerért is!Mert soha nem érdekelt különössebben a pénz!Legyen annyi hogy valahogy boldogoljunk én azzal is megelégednék!De most nagyon nagy kakiban vagyok!Ezért muszály mennem!És ha nem oldom meg,akkor kitudja mikor és csak halmozodik!

2010. dec. 23. 19:13
 33/69 Moszuke ***** válasza:

hát egyszerűbben:

kimész 4 hónapra, jó melót dolgozni ez 1 pont a lánynál.

skype msn meg ilyesmi, néha beszélgettek, bókolsz neki, te keresed őt először, vagy küldesz neki egy puszi smilet, mittomén, ezek 2-3 pont.


itthon maradsz és szerzel egy hulladék melót x+1 pont.

túlórázol a melóban -1 pont

kinyitod neki az ajtót ha mentek valahova 1 pont

romantikus esti vacsora 1-5pont

spontán szex 1pont

végighallgatod amit mond 1-3pont

TV-t nézel miközben beszél hozzád -5

nem hajtod le a wc ülőkét -3


na a számok csak fiktívek.. a lényeg hogy értsd mire célzok:)

ha itthon maradsz vele a kapcsolatotokat jobban eltudod mélyíteni mint külföldről.

tegyük fel a számok mélyítik a szeretetet kettőtök között.

itthonról vagy külföldről tudsz több pontot szerezni?


külföldről letudod hajtani a wc ülőkét? vagy kinyitni neki az ajtót? vagy spontán virágot adni neki? vagy egy gyertyafényes vacsora? egy jó nagy ölelés? egy masszázs?

2010. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Én sem hagynám itthon!Sokkal jobb lenne hazatérni hozzá fáradtan én koszossan!Minthogy távol 4 hónapig!
2010. dec. 23. 19:15
 35/69 A kérdező kommentje:

ülföldről letudod hajtani a wc ülőkét? vagy kinyitni neki az ajtót? vagy spontán virágot adni neki? vagy egy gyertyafényes vacsora? egy jó nagy ölelés? egy masszázs?


Hát nem,ezzel én is tisztában vagyok!De már ez sem állapot hogy nincs munkám,ez már tarthatatlan,a pénztelenségről meg nem is beszélve!

2010. dec. 23. 19:17
 36/69 anonim ***** válasza:
nem, vinném magammal
2010. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:

nem, vinném magammal


Mintha az olyan egyszerü lenne!Majd talán nyáron tudom vinni!

2010. dec. 23. 19:19
 38/69 A kérdező kommentje:
Vagyis vihetném ha nagyon akarnám,de nem biztos hogy jól érezné magát!EZt a sza.rt meg én csináltam magamnak!Nekem kell megoldanom!Nem kényserithetem bele abba amit én se szívessen csinálok!
2010. dec. 23. 19:21
 39/69 Moszuke ***** válasza:

nem szabad lett volna ilyen helyzetbe kerülnöd az a helyzet:S

a csajod melózik tehát magaddal nem viheted őt...

figyelj, szerintem ha nem kell sürgősen a jól fizető külföldi melóból a sok pénz akkor inkább maradj itthon és keress vmi hulladék melót.

szakmád van-e?

neten tudsz keresni fizikai melókat képzettség nélkül, 1-2napos kezdéssel.

személyesen vagy telefonon jelentkezz.

lehet hogy 100ből 99x azt mondják bocsi.. de neked bőven elég lesz az a 1:)

2010. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
2 szakmám van,plussz érettségi,targonca vezetői engedélyem is van!
2010. dec. 23. 19:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!