Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő kell, vagy csak valaki?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem nemrég egy sráccal és azóta már többször találkoztunk (megbeszéltük, hogy nem hívjuk hivatalos randinak, mert utálom ezt a szót)

Amikor együtt vagyunk, valahogy semmi "fizikai" nem történik köztünk, mert nem érzek iránta olyan szintű vonzalmat. DE amikor elválunk és nem látom egy ideig, felébred bennem a vágy hogy megcsókoljam, lefeküdjek vele, bármi. De mikor találkozunk ez elmúlik!

Mi lehet velem? Vajon szerelmes vagyok belé, vagy csak egy társra van szükségem magam mellé, mert magányos vagyok?


18L


2010. dec. 17. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen de a végeredmény ugyan az, ha beleszeretek!
2010. dec. 17. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ő kell,hanem csak úgy valaki
2010. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább csak egy jó társról ábrándozol. Ha szerelmes lennél, akkor csak úgy szikrázna a levegő amikor együtt vagytok! :) Adj egy kis időt még ennek, ne ugorj bele olyasmibe, amiben nem vagy biztos! Várd ki hogy mi alakul ebből ki benned, viszont fontos hogy őszinte legyél a sráccal!
2010. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valaki. Ennyi.

Ha ő kellene folyton rá gondolnál.

2010. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok. Kéne a srác nagyon, de valahol érzem, hogy csak egy szerető férfira lenne szükségem és nem pont rá. Nagyon rossz érzés ez, mert tényleg kedvelem és vonzódok hozzá. De mégse az igazi :S
2010. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmit én is éreztem. Nem ő kell.:(
2010. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!