Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez normális szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Vajon ez normális szakítás után?

Figyelt kérdés

Mert párom szakított velem, de barátok maradunk mert nekem ez is sokat jelent. Nem váltunk el csúnyán... Sőt kisirtuk magunkat és még mindig jól eltudunk beszélgetni. igazándiból nem tudom miért szakított vele... ő azt mondta hogy már nem szerelmes belém de barátként szüksége van rám mert nagyon megértjük egymást. Bár mondtam neki hogy bármikor visszafogadom ha kell mert megérdemli. Nagyon öszinte kapcsolat volt a mienk.


a kérdés a következő:

1. Az normális ha áthivom mondjuk hétvégente egy ittalvós filmnézős estére? úgy mint régen csak szex nélkül és csak max ölelkezés lenne alvás közben...

2. az normális hogy ezek után is mint barátok szájra puszit adunk egymásnak? Nem csók vagy ilyesmi csak szájra puszi...


2010. dec. 14. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

miért ne :P bőven bele fér oh ha tudnád miket lehet össze hozni 1 csajal akivel barátok vagytok .. :P az ölelekzős tv nézés ló szr :P abszolúte normális sőt sztem jó dolog is :) az meg hogy szakítás után nem késelitek meg 1mást még jobb :P az meg hogy még vissza is fogadnád pláne :P hé :P hátha újra beléd esik a tv nézegetés közbe :P hajrá


19F

2010. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1. Ölelkezés ágyban? Ugyan már... Az áthívás és filmezés még jó.

2. Nem.


Egyszerüen fogalmazva...

2010. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ölelkezést írtam hogy álmomban csinálom! nem tehetek róla automatikusan feje alá teszem a kezem és kiflipózban alszunk.

Ő meg álmában mindig benyul nekem és a farkam fogta álmában. ezekről nem tehetünk... alszunk közbe és igy is ébredünk. ez gond lesz majd? amugy ő nagy visszautasitó, mert ha fejébe vesz valamit abbol nem enged... :)

2010. dec. 14. 08:49
 4/16 anonim ***** válasza:

ismerős a csaj :P hát hallod ha ő kérte hogy maradjatok barátok akkor pláne okés :P és ha a farkadat fogja álmában ?XD várd meg míg el alszik és nézd 1 órácskát a plafont XD <3 XD mért lenne ezzel gáz :P tőlem aztán tv nézés közbe is azt fog amit akar hát ha neki az jól esik XD 1 vígjáték közepén úgyis el röhögjük a dolgot XD


19F

2010. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. Sehol se írtad, hogy álmodban ölelkezel vele se semmi hasonlót.

2. Ha ilyeneket csináltok és együtt alszotok, akkor nem is kellett volna szakítanotok, mert ugyan úgy együtt vagytok -.-"

2010. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ezt nem napi rendzserességel csinálnánk... csak hétvégente hivnánk egymást át... nekem ő marad a legjobb barátom... az hogy álmunkban ilyet csinálunk arrol nem tehetünk... 3 évig volt ez és erről nem lesz könnyü leszokni. de mint emlitettem alszunk és semmi szex. barátként akarom kezelni annak ellenére is hogy még mindig szeretem! nem akarom elveszíteni mert igy is legalább még láthatom. talán idővel elmulik, de én habozás nélkül összejönnék vele megint ha mondaná. mert tudom hogy milyen és ilyen nőt nem mindennap talál az ember magának. akár barát akár barátnő... szép, okos, talpraesett, megbízható, őszinte, kedves, odadó... szóval nkem ő a tökéletes nő és barát egyben.
2010. dec. 14. 09:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Férfi és Nöi barátság nincs. Mint ahogy a te esetedben is látszik. Csak összeakarsz feküdni vele megint... Az meg hogy fogdossa a farkad még rátesz...

Na meg szájrapuszi ezek után? Milyen barátok csókolgatják egymást? Röhej.

2010. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem úgy jött le, hogy te még akarsz tőle valamit, ami több mint barátság, ha jól érzem, akkor sztem nagy hülyeség lenne, áthívogatni, pláne együtt aludni, stb, így soha sem tudsz majd tovább lépni rajta...
2010. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez a legyünk barátok és együtt alvás nem fog menni. :) Ugyanez volt nálunk..találkoztunk,elvoltunk sétálni,sörözni,megbeszéltük,hogy legyünk barátok.Késő este volt,nála aludtam,mi szemben aludtunk egymással mindig,majd már az orrunk összeért..elkezdet puszit adni a számra,majd mondtam,hogy héé mi csak barátok vagyunk..majd jött a szokásos: a barátok nem alszanak ennyire közel egymáshoz.-Sok szájra puszi után meguntam és hátat fordítottam neki,bár így meg éreztem hogy bökdös,ahogy szorosan átkarolva feküdtünk.megfordultam,ismét csomó szájrapuszi,végül nem bírtam tovább és jött a csók majd az orális szex.Pedig én biztos voltam benne,hogy csak barátok leszünk. :D Legközelebbi együtt alvásunkból szex lett,szóval lehetetlen,hogy Ti se csináljatok semmit szerintem. :) Főleg ha vonzódtok valamilyen szinten azért egymáshoz.

18L

2010. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Persze szerettem vele szertkezni... de sokkal fontosabb dolog is van köztünk a szexnél!!! Szeretem-e még? persze.

De jobb a habostorta hab nélkül mint ha torta se lenne.

Amugy hány éve s vagy hogy ilyet állitasz??? szerintem még elég csíra lehetsz!!! majd egy szép napon te is rájössz az élet rendjére hogy egy kapcsolatban nem csak a szex fontos!

Persze az is szerepet játszik, de attol még hogy jol dug valaki nem biztos hogy szerető családja lesz tőle... mindegy az ilyen válasz kiméljen ...

2010. dec. 14. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!