Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez normális szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Vajon ez normális szakítás után?

Figyelt kérdés

Mert párom szakított velem, de barátok maradunk mert nekem ez is sokat jelent. Nem váltunk el csúnyán... Sőt kisirtuk magunkat és még mindig jól eltudunk beszélgetni. igazándiból nem tudom miért szakított vele... ő azt mondta hogy már nem szerelmes belém de barátként szüksége van rám mert nagyon megértjük egymást. Bár mondtam neki hogy bármikor visszafogadom ha kell mert megérdemli. Nagyon öszinte kapcsolat volt a mienk.


a kérdés a következő:

1. Az normális ha áthivom mondjuk hétvégente egy ittalvós filmnézős estére? úgy mint régen csak szex nélkül és csak max ölelkezés lenne alvás közben...

2. az normális hogy ezek után is mint barátok szájra puszit adunk egymásnak? Nem csók vagy ilyesmi csak szájra puszi...


2010. dec. 14. 08:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De mellette én más nővel és ő más pasikkal is randizik. mindkettönk probál boldogulni... CSak mi olyanokat montunk el egymásank amit még a legjobb barátainknak se mondtunk volna el... és nagyon erős aközttünk a kötödés.. persz áll a farkam mikor mellé fekszem de mégsem esek neki és csokolgatom meg minden mert tudom hogy ezt ő nem dujjazná és nem is engedné... ugyhogy ilyen nincs max szájarpuszi mikor találkozunk és elköszönünk egymástól... meg egy ölelés de semmi szexuális közeledést nem mutatok neki... csak ezek kellemes dolgok és ezt ő sem akarja elhagyni. max a ha komoly barátja lesz akkor leszokunk erről...
2010. dec. 14. 09:27
 12/16 anonim ***** válasza:

Gyanítom te vagy a fiú. És most téged jól kihasználnak. Ami nem baj, HA tudod, hogy ez történik, mert akkor már nem is kihasználás.


"ő azt mondta hogy már nem szerelmes belém de barátként szüksége van rám mert nagyon megértjük egymást."


Hát persze. Nagyon őszinte kapcsolat, gondolom. Az utolsó két pontod pedig világosan mutatja, hogy mi a helyzet, te nem tudod elengedni, neki meg ez így kényelmes. Aztán majd jön egy másik pasi, akkor fogsz igazán szenvedni...

2010. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kiszeretett belőled és ezek után szerinted megérdemli, hogy visszafogadd? Tudod mi lesz? Szexkapcsolat. Majd ő jól megdug, ha viszket a bré, azon kívül meg le se szar. Ne legyenek illúzióid.
2010. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Itt ö a bré és ö akarja megdugni csak szegény lányt aztán leszarni, hogy mi lesz vele... és ezt azzal magyarázza, hogy mindent megbeszélnek egymással... Képzelem.
2010. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
inkább kezeljen barátként mint sehogy.
2010. dec. 14. 13:32
 16/16 A kérdező kommentje:
amugy itt senki nem akar senkit megdugni... nem lesz szex csak barátként akarom kezelni hogy legalább így melletem legyen.
2010. dec. 14. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!