Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jobban szeretni mást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jobban szeretni mást, mint az elsőt?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint 7 hónapja vagyunk együtt 22 évesek vagyunk. Nekem ő az első, én viszont második vagyok neki. Félek, hogy az első barátnőjét jobban szerette, mert azért csak ő volt az első.


Azt mondja, hogy lelkileg, testileg tőlem többet kap, mindig is ilyen nyugodt kapcsolatra, megértésre vágyott.


Szerethet úgy vagy jobban mint az elsőt?


2009. jan. 21. 10:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én éppen ugyanilyen helyzetben vagyok. Nekem még sose mondta, hogy jobban szeret, mint az elsőt. Olyanokat mondott már, hogy tökéletes vagyok neki, hogy mindennél jobban szeret, meg ilyenek, de volt már, hogy rákérdeztem, hogy vajon fog-e bárkit is jobban szeretni, mint az első barátnőjét, és erre csak annyit mondott, hogy ő nem tudja, és nem is akarja összehasonlítani ezeket az érzéseket.
2009. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.Én majdnem 5 évig voltam valakivel, szakítottunk.A mostani párommal most leszünk 1 évesek és minden tökéletes.Imádom!Soha senkit nem szerettem ennyire! Szóval ne rágd magad ezen!
2009. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!