Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltekennye teszek egy lanyt (baratnot) jobban fog ragaszkodni/szeretni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos.Lánya válogatja.Én három percen belül megunnám és más után néznék.
2010. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól füg kivel és hogyan.

Ha olyan személy, aki nem illik hozzád, túl rámenős vagy, rámenős a csaj, van rá esély, hogy megundorodik tőled.

De ha valaki normálissal, és csak utálosakat teszel rá, hogy bejönne neked a csaj, járnál vele, kicsit másképp viselkedsz azzal a lánnyal, akkor szerintem igen lehet féltékeny.

2010. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
velem egyszer olyan volt hogy mondta az akkori barátom hogy ez és ez azt mondta neki, hogy legyen egy éjszakás kalandunk, de én nemet mondtam neki. én meg mondtam hogy nyugodtan lehet mást nézni ..:D
2010. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hogyan reagálja le lehet hogy egy bunkónak fog tartani aki csak játszok a csajokkal

vagy bőgve rohan el

vagy a nyakadon lóg majd és minden csajt megtép aki hozzád ér

vagy nem szól többé hozzád és elfelejt

2010. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat sokat segitenek. Meg johetnek velemenyek :)
2010. dec. 9. 22:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez csajtol fugg.

De ha megis teszed csak mertekkel, mert meg a vegen rosszul sul el.

18 f/karpatalja

2010. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van. Ha nincs, akkor elküld a francba.
2010. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem ezt tenné, akkor biztos nagyon rosszul érezném magam. Igen, féltékeny lennék, és kiábrándulnék a fiúból. Úgy érezném, hogy nem vagyok fontos számára, ha ilyen könnyen más lánnyal flörtöl. Azután hiába magyarázkodna, hogy nem gondolta komolyan, csalódnék benne és nem tudnék megbízni benne. Azt ajánlom jól gondold meg, mert rosszul is elsülhet.
2010. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát kitudja. énis próbáltam már kis féltékenységet kihuzni barátnőmből, mer annyira nem mutatja hogy szeretne, hogy már nemis mindig hiszem el hogy kicsit is komolyan gondolja. annyira nemérdekli kb hogy mit csinálok. aztán ha más csajokat hozok szóba akk azér harap rá egy kicsit. pl mondtam neki hogy jól megnézett eg csaj a buszon, aztán akk elkezdte kérdezgetni hogy én mit csináltam erre, mondtam semmit, akkor jo...

de amugy jo az ha nem féltékenykedős, rémes amit lakótársaim barátnői müvelnek... az már sok lenne nekem... haverokkal nem mehetnék el moziba mer már gyanus kb...

szal fontold meg féltékennyé akarod e tenni. én csak akkor ajánlom hogy probálkozz, ha ugyérzed hogy lehet hogy nemszeret. ha kimutatja és érzed hogy szeret, akkor ne próbálkozz ilyennel, sok benne a rizikó

21/f

2010. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem például nagyon rosszul esne!Ilyet nem jó csinálni,nagyon meg lehet bántani a másik felet.Nekem nagyon "tetszik" valaki és megcsinálta azt,hogy mellém állt és egy másik lányt kezdett bámulni meg mosolyogni rá.Azt hittem elsírom magam a percen!
2010. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!