Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltekennye teszek egy lanyt (baratnot) jobban fog ragaszkodni/szeretni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:30
1 2
 11/13 acel ***** válasza:
Ha már féltékeny akkor nem bízik benned és ha nincs rá alapja akkor hülye. és hidd el még hülyébb lesz attól hogy féltékenykedik én nem ajánlom!!!
2010. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-09 22:33

vagyok

Ez inkább arra jó, ha van egy csaj, akivel még nem jártok, és így akarod bátorítani, hogy ő is lépjen kicsit.

Ha már jártok tényleg veszélyesek az ilyen kalandok.

2010. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 rammy0227 válasza:

Ez attól függ leginkább hogy a lány menniyre szeret. HA érez irántad vmit akkor az én esetemből kiindulva féltékeny lenne, de nem tenné közhíré. Magában tartaná. Ezen a körön belül van még pár lehetőség:

-megsírat

-elküld a világ végére

-magában tartja

-örökre elveszítheted

Ha meg nem érez irántad semmit, akkor nem lesz féltékeny.

De ha jártok vagy esetleg mind2en éreztek egymás iránt akkor inkább beszéld meg vele hogy többet akarsz vele lenni. Nem igazán lenne tökéletes megoldás ha a leghúzósabb lehetőséged választod. én először beszélnék a csajjal.

2010. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!