Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha harcolok egy pasiért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha harcolok egy pasiért, ha nehezen kapom meg, jobban fogom szeretni?

Figyelt kérdés

"Az ember csak akkor lesz szerelmes, ha harcol azért a bizonyos személyért. Ha könnyen, döccenő mentesen megkapja őt, akkor nem fogja szeretni.."


Nekem mindig így volt... ha harcoltam egy fiúért,és összejött amit szerettem volna,nagyon szerettem,ha szakítottunk sírtam utána hetekig.


Ha könnyen ment a dolog,és megkaptam egyből nem volt olyan jó a kapcsolatunk,szakítás is "hidegen hagyott".


Nektek volt már ilyen? Szerintetek igaz ez az idézet?


2011. febr. 24. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz, de a ribancokkal sok a gond....

Mondjuk a féltékeny, őrülttel is.

2011. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ettől függ, úgyis csak addig kell a másik, amíg meg nem kaptuk.
2011. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban igaz, de ez mindenre, hogy amihez nehezebben jutunk hozzá, ha megszereztük, akkor azt sokkal jobban megbecsüljük, mintha könnyen ment volna. A szerelemben azért lehet, hogy ez kicsit más, mert ha túl nehezen adja be a derekát, akkor az már kicsit jobban közelít a prédához, mint egy tisztán szerelemmel szeretett emberhez. A kötődés is kicsit más jellegű.
2011. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát...én voltam már úgy h ha nehezen kaptam meg annál jobban becsültem,de viszont volt olyan is h hiába kaptam meg nehezen,hamar elmúlt az érdeklődésem.mert csak addig volt érdekes amég meg nem kaptam.de volt olyanra is példa h könnyen kaptam meg és nagyon sokáig szerettem és nagyon sirattam mikor vége lett.
2011. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!