Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jobban szeretni mást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jobban szeretni mást, mint az elsőt?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint 7 hónapja vagyunk együtt 22 évesek vagyunk. Nekem ő az első, én viszont második vagyok neki. Félek, hogy az első barátnőjét jobban szerette, mert azért csak ő volt az első.


Azt mondja, hogy lelkileg, testileg tőlem többet kap, mindig is ilyen nyugodt kapcsolatra, megértésre vágyott.


Szerethet úgy vagy jobban mint az elsőt?


2009. jan. 21. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
allitolag az elsot soha nem tudjuk elfelejteni es sokan ahhoz hasonlitjak a kesobbi partnereiket, mar amennyiben szerelemrol van szo. De ezt csak a parod tudja neked megmondani, En sem tudom, mert az elso szerelmemmel vagyok mar 2 eve.
2009. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Az első szerelem egy felejthetetlen élmény és örök emlék marad mindenki számára. De a szerelem az mégiscsak szerelem akkor is ha első, második vagy sokadik. Nyugodj meg, téged is tud annyira szeretni mint az elsőt. :)

Sőt valamikor jobban is szeretjük a jelenlegi társunkat, mint a legelsőt. A legelső különlegessége csak az elsősége miatt nagy, hiszen sokszor az első csók minősége is alul marad a másodikéhoz képest, mégis örök emlék marad számunkra. De a lényeg a jelen, a másik viszont csak emlék. :)

2009. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök hülyeség, hogy csak azért szerette őt jobban, mert az első volt.

Én minden partneremet jobban szerettem, mint az előzőt.


Ne agyalj ilyeneken, mert tönkre fogod tenni vele magatokat. Megkérdezni őt meg főleg ne kérdezd meg! Olyan gyerekes...

2009. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egyik éjszak a fülembe suttogta, hogy nem szeretett még senkit ennyire...
2009. jan. 21. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkó meg? :) Ne agyalj, ne agyalj, örüjjé! :)
2009. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem most lepontoznak tudom,de en ugy senkit se szerettem mint az elsot...pedig utanna meg voltam szerelmes..de attol szeretem a mostani parom is es sosem hagynam el ,de nem ugy szeretem mint ahogyan az elsot..
2009. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
én az elsőbe nagyon szerelmes voltam, megcsalt kétszer, túltettem magam rajta, és most belevagyok bolondulva a mostaniba :) :$
2009. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 yuda ***** válasza:
100%

Én nem pontozok le senkit,mert ez mindenkinél más.Van aki senkit nem tud úgy szeretni,mint az elsőt,van aki pedig igen.

Miért kellene egyformának lennünk? Sokaknál az első szerelmet éppen azért váltja fel a következő,mert az első mégiscsak nem volt olyan jó,de attól még lehet felejthetetlen.

2009. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem arról van szó, hogy jobban vagy kevésbé...MÁSHOGY!Minden szerelem más, és nem lehet így mérni, hogy "jobban". Ez hülyeség.
2009. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! mintha a kérdéseid, válaszaid az én soraim lennének,ugyanilyen helyzetben vagyok énis. Bár az én párom megmondta,hogy 3 hónap után többet jelentek neki, mint az első szerelme. Így azt hiszem lehet jobban szeretni mást, mint az elsőt.
2009. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!