Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja azt minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja azt minden pasi, hogy a szájába repüljön a sültgalamb?

Figyelt kérdés

Az életben mindenért meg kell küzdeni, évszázadok óta, a nőkért is. Most meg azt várjátok, hogy a nő udvaroljon...Pff szánalom. Hova tűnt a férfiasság a 21-ik században?

És most jöhet a sok férfi vélemény, hogy ugyan már, sok a r*banc, aki meg nem az, az elküld mindenkit a francba...

Az a megoldás, hogy továbbra is a visszautasítást hozzátok fel mentségül, közben meg keseregtek azon, hogy nincs csajotok? És az égvilágon semmit nem tesztek azért, hogy ez megváltozzon...

Ez nem férfias viselkedés!

Szép dolog az emancipáció, de az a legszánalmasabb dolog a világon, ha a nőnek kell udvarolnia.


2010. dec. 12. 18:48
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

de m1 ez nem biblia óra főleg hogy ateista vok és le okádnám a monitorom :P


hopp S


kérem a sorsot hogy sorsod kérje meg,

csillag sorsomba fonódni ne féljen,

2010. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
véljen * bocs :P
2010. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
19:53 Én udvarolnék neked, de tőlem nem fogadnád szívesen :)
2010. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

Igazatok is van,és nem is, a nő is udvarol,a férfi is. a világ változik, és ez igy van jól.

Én az udvarlós pasik kategóriáját erősítem,a kevesekét.

24/F

2010. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

és itt jön a kegyelemdöfés figyelj kedves okoskodó


[link]

olvasd csak el fenti idézetet!

2010. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

Nagyok az elvárások: legyen a pasi 190-200centi, legyen izmos, legyen jóképű, legyen gazdag, legyen kocsija stb.

Aki nincs 180 cm az nem is férfi szerintetek, vagy aki nem izmos és jóképű, az nem ér semmit ez folyik a csapból is, ilyeneket mondanak a nők, akkor minek is strapálja magát az ember?Ha kell nekik pasi majd pasiznak, lehet tanulni a svéd nőktől, ők már pasiznak normálisan.

2010. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:

jaj te .. .XD nem ady idézet te miről beszélsz? azt mondtam h mondasz 1 betüt tudok rá 1 ady idézetet XD a kettő szállnak semmi köze nincs hozzá te paré :P


az ÖRÖK ÉLET és a TUDÁS fája .. nos mivel tudásunk van de örök életünk nincs -> 2 fa a biblia 2t ír -> 2 fa az ember tragédiája 2t ír -> 2 fa .. menj aludni :P kérdező némi aktivitást :P nem a okoska törpel akarok csevegni :P

2010. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:

Ajjaj, nagyon elkanyarodtunk a témától :)

Hogy nem kellek senkinek? Remélem ebben tévedsz :)

Köszi a kommenteket, okosodtam belőlük...

Szép estét mindenkinek!

2010. dec. 12. 20:09
 49/60 anonim ***** válasza:

gratulálok le döfted magad


az élet fáját is a kert közepén, meg a jó és a rossz tudásának fáját


az élet fáját 1. fa a jó és a rossz tudás fáját 2. fa

2010. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
joccakát neked is
2010. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!