Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja azt minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja azt minden pasi, hogy a szájába repüljön a sültgalamb?

Figyelt kérdés

Az életben mindenért meg kell küzdeni, évszázadok óta, a nőkért is. Most meg azt várjátok, hogy a nő udvaroljon...Pff szánalom. Hova tűnt a férfiasság a 21-ik században?

És most jöhet a sok férfi vélemény, hogy ugyan már, sok a r*banc, aki meg nem az, az elküld mindenkit a francba...

Az a megoldás, hogy továbbra is a visszautasítást hozzátok fel mentségül, közben meg keseregtek azon, hogy nincs csajotok? És az égvilágon semmit nem tesztek azért, hogy ez megváltozzon...

Ez nem férfias viselkedés!

Szép dolog az emancipáció, de az a legszánalmasabb dolog a világon, ha a nőnek kell udvarolnia.


2010. dec. 12. 18:48
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
73-asnak írtam, nem neked 72-es
2010. dec. 12. 19:15
 22/60 anonim ***** válasza:
jaj te mondtam am is hogy csak érzékeltetek :P nyilván nem minden lány a nerc bundáért a kocsiért kavar 1 pasival főleg nem tini korába :P én csak arra akartam ki lyukadni hogy " a férfiak dolga" .. ha valakinek van feladata akkor jogai is :P nem ? ez így helyes :P természetesen az udvarlás jó dolog vadász ösztön :P minden férfiban van :P de azt fel kell ébreszteni :P kérdés hogy te fel tudod-e [ nem ismerlek tehát nem fikázlak stb] de te azt írtad hogy a sok rosszlány miatt nem adunk a jóknak esélyt gondolom te lennél az egyik :P egész pontosan azt írtad hogy nem adunk esélyt a bizonyításra na de picur a bizonyítás tul képp az udvarlás ami nem a te dolgod szerinted hogy is van ez ?:)
2010. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
hopp akk ezt be néztem :P pedig már azt hittem akad vmi érdekesebb kérdés XD "küzdést kívánok diszharmóniát"
2010. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

Itt nem konkrétan magamra gondolok. Én ha szeretnék valamit a fiútól, akkor kicsit bátorítom. De akkor is neki kell meghódítania, mert ha nem teszi, akkor nem látok benne semmi férfiasat, nem látom ratja, hogy tényleg érdeklem. Nekem azért van erre szükségem, hogy megbizonyosodjak arról, hogy jól választottam...

Általános dolog volt a kérdés, mert ezt látom mindenhol. Kortól függetlenül. Tele van magányos férfival a világ. És sokan arra várnak, hogy őket hódítsák meg...

2010. dec. 12. 19:23
 25/60 anonim ***** válasza:

Mire hazaér az ember kitör a háború? Hát mi ez itt kérem???

Ne álltalánosítsunk már, hogy "minden férfi", vagy "minden nő". Pontosan akkor ne általánosítsunk, amikor soha sem volt ennyire sokszínű a társadalom, mint ma. Teljesen különböző emberek találkoznak, és mindenki általánosít.

Hihetetlen.

Van a dolognak olyan megközelítése, hogy a mindenki maradjon a nemi szerepénél. Akkor a férfi udvaroljon, teremtsen egzisztenciát, a nő pedig maradjon a tűzhelynél.

Más variáció szerint egyenjogúság van. Akkor ha az van, akkor mind a két fél egyenlően kezdeményezhet.

Az is igaz, hogy az a nő, aki gazdag, jómódú pasit keres, olyat, aki eltartja, akkor fogjon magának olyat, és szedje fel maga.

Ez csak három szituáció, ennél sokkal több van természetesen.

2010. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:

19:15 jó helyen kapisgált- A vadászösztön.

Szerintem évszázadok során a vad változott csak a vadász nem- ezért gondolom azt, hogy ha a nő visszavennének a sebességből akkor lehet hogy a pasik is toleránsabbak lennének. Az a baj hogy ez nem fekete és fehér kérdés- csomó féle fajta ember van.

2010. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

A férfi akkor vonzó a nő számára, ha hódít. Ez a ti érdeketek is. Ez nem feladat, ez nem kötelesség. Ez régen belső indíttatás volt, mert a férfi szerelmes lett és kellett neki a nő. Ezek gesztusok, amiknek bizonyító erejük van.

De mára ez már kiveszett sokakból...

2010. dec. 12. 19:29
 28/60 anonim ***** válasza:

megmondom miért általánosítunk :P az ember természeténél fogva meg akarja érteni azt amit eddig nem értett viszont ha 1 számára ismeretlen helyzetbe kerül egy ismeretlen egyénnel mint pl mi a kérdezővel akkor ő igyekszik minket 1 álltala fel állított skatulyába bele gyömöszölni és mi is őt mivel akkor máris ismerjük a szituálciót és a másikat erre az embernek szüksége van :P gondolj bele mikor nem csináltuk ezt ? " üldözzük a keresztényeket" "üldözzük a nem keresztényeket" "a nők a sátán szolgái a kéjért élnek miegymás" [igen inkvizíció féle boszorkány üldözés :P] üldözzük a zsidókat a cigókat miegymás mind mind 1 skatulya alapján jött létre :P [vagy épp egy aberrált csávó merevedési problémái miatt XD] nem am hitler volt a legkanosabb rasszista a történelemben XD


az is 1 skatulya hogy mi skatulyázunk :P bizonyos nézőpontból nem ?:P

2010. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy a nők elkezdték követelni az egyenjogúságot, évezredek alapszabályai borultak fel. Szerinted, kedves kérdező, hogy került ide hirtelen a sok metroszexuális, erőteljesen b*zisnak ható egyed? Összezavarodott az egész rendszer: azért, hogy a nők megkapják az egyenjogúságot(ahogy meg is kapták), nekik is tenni kellett volna valamit. Megkaptátok, már nem csak a nők, hanem a férfiak is várják a sült galambot.
2010. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:

kérdező .. milyen régre gondolsz te ?:P el ne hidd már hogy mit tom én 18. századba nem érdekházasságok voltak stb :P


igen vadász ösztön :P de annak semmi köze ahhoz hogy szerelmesek vagyunk az előtte van :P folyamat ábra:


a hapi egynapon álló répával fölébred átöleli a paplanját és gondol egy nagy merészet -> el megy valami helyre vagy fel megy valami helyre [elvégre a netet is használják erre ] és nézelődik :P kiválasztja a prédát :P esetembe pl ha személyesen zajlik a party nyilván látvány :P és jön az első skatulya :P ha úgy néz ki mint 1 vadas kis punk csajszi akk az 1 vadas kis punk csajszi :P meg is van a préda :P ha épp el törtem a térdem 12egyére is :P [szokásom XD] akkor keresünk vmi oldalt csetet semmi esetre se iwiw myvip hi5 és a többi szemetes láda:P csak 1 normális cset :P és dumálunk fűvel fával közösbe :P elvégre ott mindig van téma és ha szimpi lesz valaki akk irány msn és most ugorjunk vissza a személyeshez itt épp megtaláltuk a tüzes punk macának be skatulyázott lánykát :P még nem vagyunk szerelmesek sőt a nevét se tudjuk :P ha házi buli akk könnyű dolgunk van :P vagy ha van közös ismerős :P ha nincs akk le vadásszuk :P tudjuk a nevét stb sirály :P megfelelt a skatulyánknak akkora punk hogy a dead kennedys össze szégyelné magát :P hát el kezdünk ténylegesen ismerkedni haverkodni amire éppen vevő a csaj ha sikerül becserkészni és kapható a vadászatra akkor jöhet a folytatás és itt ugorjunk anetes verzióra megint :P el cseteltünk ő mellette is össze szégyelte magát a dead kennedys go msn ismerkedés nos itt akár fel is gyorsíthatjuk a dolgot volt már nekem olyan h 3 óra alatt jobban megbízott bennem mint bárkiben :P nos ez személyesen nyilván nem megy ott azonnal elvégre névtelenül bárki többet el mond magáról :P tehát itt el időzünk 1-2 hetet vagy amennyit kell és slőn bele estünk :P itt jön a képbe mindkettőnél az egyenjogúság :P a csaj észreveszi hogy közeledünk vadászunk ő is közeledik és hagyja magát el ejteni s lőn párkapcsolat :P és még csak ahagyományos udvarlás se kellett hozzá XD

2010. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!