Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja azt minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja azt minden pasi, hogy a szájába repüljön a sültgalamb?

Figyelt kérdés

Az életben mindenért meg kell küzdeni, évszázadok óta, a nőkért is. Most meg azt várjátok, hogy a nő udvaroljon...Pff szánalom. Hova tűnt a férfiasság a 21-ik században?

És most jöhet a sok férfi vélemény, hogy ugyan már, sok a r*banc, aki meg nem az, az elküld mindenkit a francba...

Az a megoldás, hogy továbbra is a visszautasítást hozzátok fel mentségül, közben meg keseregtek azon, hogy nincs csajotok? És az égvilágon semmit nem tesztek azért, hogy ez megváltozzon...

Ez nem férfias viselkedés!

Szép dolog az emancipáció, de az a legszánalmasabb dolog a világon, ha a nőnek kell udvarolnia.


2010. dec. 12. 18:48
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
48%
"És"-el nem kezdünk mondatot: R*BANC!
2010. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
Na meg amúgy, véleményem szerint azért nem mer kezdeményezni.. mert hát sajnos a NŐK annyi sok mindent várnak el a férfiaktól.. már szinte félnek.. hülyeségnek tartják hogy bepróbálkozzon.. hisz úgy se lesz semmi :)
2010. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki tetszik a nőknek, annak tényleg a szájába repül a sült galamb, aki nem, az meg úgyis hiába teper.
2010. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

Egy férfi akkor is azért férfi, mert ilyesmitől nem ilyed meg.


Ismeretlent pedig nem illik sértegetni...

2010. dec. 12. 18:52
 5/60 A kérdező kommentje:

Mégis miért nagy elvárás manapság az, hogy a férfi udvaroljon és ne a nő? Szerintem túlságosan elkényelmesedtetek.

Azt pedig soha nem tudhatod, hogy mennyi esélyed van a lánynál. Ha nem próbálkozol semmiképp nem fog sikerülni.

2010. dec. 12. 18:54
 6/60 Moszuke ***** válasza:
100%

a nőt megszerezni könnyű, megtartani nehéz.

22/f

2010. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Miért várja minden nő, hogy a szájába repüljön a sült galamb?

Fogadd el, hogy most már egyre inkább a nők is "udvarolnak".

Minden embernek meg kell küzdeni mindenért, nemtől és kortól függetlenül.

Írtad, hogy nem annyira kezdeményezők a pasik, tudod van az éremnek egy másik oldala is, a nők nem tudják ezt jól fogadni, ha egy pasi normálisan közeledik akkor sokan bunkón reagálnak rá, kinevetik a barátnőiekkel, gúnyolják, cikizik őket, kihasználják, hogy hívja meg őket erre meg arra, vigye őket kocsival.Te ezt nem tapasztalod mert te nem csajozol, én sajnos már tapasztaltam ezeket, nem véletlenül megy el az ember kedve ha még visszaköszönni sem tudnak neki, ha én megtisztelem annyival, hogy odaköszönök, hogy szia, akkor már ő is tiszteljen meg, nem kell bunkózni meg flegmázni egyből.Meg vagy az van, hogy egyből fejest ugrik a nő az ágyba ha tetszem neki, vagy egyből elküld, nem is hagyja, hogy megismerjük egymást.Tehát itt régen nincs szó ilyenről, hogy "udvarlás" nagyon máshogy van ez ma már.

20f

2010. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőt nem lehet lepontozni?
2010. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Te meg ismeretlenül általánosítsz.Gondolom nem ismersz minden férfit, mert akkor tényleg nagy K vagy.
2010. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

Nem ismerek minden férfit, gondolom nem mindenkire igazak a fentiek.Viszont egyre jobban terjed az a nézet, hogy a nő lépjen a férfi helyett.

Talán túl konzervatív vagyok, de nekem ez nagyon nem tetszik. Ez nem a nő dolga.

Nem lehet lepontozni sajnos. Tudom, hogy sérti az egótokat, de ha belegondoltok tényleg igaz amit írtam. És nincs bennem semmi rosszindulat.

Bocs az ilyeszőért, valójában "ijesztő", hogy ne tudjatok ebbe is belekötni...

2010. dec. 12. 19:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!