Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja azt minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja azt minden pasi, hogy a szájába repüljön a sültgalamb?

Figyelt kérdés

Az életben mindenért meg kell küzdeni, évszázadok óta, a nőkért is. Most meg azt várjátok, hogy a nő udvaroljon...Pff szánalom. Hova tűnt a férfiasság a 21-ik században?

És most jöhet a sok férfi vélemény, hogy ugyan már, sok a r*banc, aki meg nem az, az elküld mindenkit a francba...

Az a megoldás, hogy továbbra is a visszautasítást hozzátok fel mentségül, közben meg keseregtek azon, hogy nincs csajotok? És az égvilágon semmit nem tesztek azért, hogy ez megváltozzon...

Ez nem férfias viselkedés!

Szép dolog az emancipáció, de az a legszánalmasabb dolog a világon, ha a nőnek kell udvarolnia.


2010. dec. 12. 18:48
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
ne lopd az elméletem :P és ne forgasd ki .. ty ha magadtól nem vagy képes egy elmélet fölállítására akkor legalább másét ne csord el kösz ez csak az ügyvédeknek áll jól :P
2010. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:

A nök egyenjogúak lettek a férfiakkal tehát ugyanúgy ök is udvarolhatnak és itt jön képbe amit te mondtál, hogy adsz jeleket a fiúnak, de ö nemreagál, de vajon miért? Vajon nem azért, mert a média a nökbe (akik könnyen megtéveszthetök, szolgáljon például Ádám és Éva története) beleverte, hogy neked erre meg arra van szükséged és hogy ilyen az igazi pasi és a többi pedig selejt. Ezáltal a nök az úgymond "álompasi"ra várnak aki jön majd a fehér lovon ami ugyancsak nemigaz. Régen nem szerelemböl házasodtak hanem érdekböl.

De sajnos férfitársaimat sem szabad kihagyni, mert belénk is megpróbálják belénkverni azt hogy ilyennek kell lennünk külömben nincs esélyünk és ez a önbizalmunkat könnyen a föld alá ásshassa persze vannak akiknek nem de ekkor jön a következö probléma, az amit a média belenevelt a nökbe!


Ádám és Éva története lenyügözö.

Jött a kísértés kígyó formájába és pár szavával évát meggyözte, hogy a gyümölcstöl isten lesz. Éva pedig Ádámot a férfit (kinek bordájából teremtette Isten a Évát a nöt mely a legközelebb állt szívéhez) rávette amire a kígyó nemtudta. Megették mindketten a tiltott gyümölcsöt és halandókká lettek.


Nemis gondolnánk, hogy milyen sok összefüggés van e történet és a mai világ közt. Ha a dolgokat más szemszögböl is megvizsgáljuk érdekes dolgokat fedezünk fel.

2010. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:

Igazad van, felborult a világ. A nemi szerepek totál felcserélődtek. De annak még, hogy a nők több megbecsülést vívtak ki, még nem kellett volna alapjában megváltoztatnia a férfi jellemet. Az emancipációnak meg kellett történnie. De mivel emberek vagyunk átestünk a ló túloldalára. A nők tényleg elszálltak és érthető, ha a férfiak félnek. De ez sem mentség, mert ha valaki kicsit többet filózik a dolgon, akkor átlát a kuszaságon és felfogja, hogy azzal csak nyer, ha bátrabb és kezdeményezőbb. (nézd csak meg akár itt gyakorikérdésen, hogy mennyi magányos srác nem mer lépni)

Plusz ha megnézzük a másik oldalról, akkor mit szól a pasi, ha rámászik egy csaj a buliban? - "na már megint egy ..." Ebből is látszik, hogy a férfiakban még mindig ott az ösztön, mert nem tudják hova tenni, ha a nő "támadja" le őket. Hiába nagy az egyenjogúság. Furcsának tartják, mert legbelül tudják, ezt nekik kéne megtenni. Javítsatok ki, ha nem így van. Lehet, hogy ezt rosszul gondolom...

2010. dec. 12. 19:52
 34/60 anonim ***** válasza:

A végét már el se olvastam:)


Vki nem akar nekem udvarolni? 27/N

Tényleg jól esne már egy olyan igazi férfi figyelmessége...

2010. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

hallod .. ha már nem tod a sztorit ne próbáld el mondani :P a paradicsomba 2 fából nem ehettek az örök élet és a tudás fájából :P itt jön képbe amit én mnodtam az ismeretlen helyzetekről :P az ember a tudást választotta :P


am az hogy a tv minden csajt meg győz meg minden pasit .. ugyan kérlek XD csak a selejtet :P ők vannak fent iwiwen myvipen és hi5ön :P


1 normális nő nem ilyen :P mindenki csak a saját skatulyájával foglalkozzon amit szeret és nem lesznek ilyen problémák :P


minden esetre a kérdést sztem már kimerítően megválaszoltam :P

2010. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, igenis jol tudom a történetet

minden fárol ehettek kivéve egyröl ami az édenkert közepén volt

2010. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
kérdező :P én az alatt hogy egyenjogú nem azt értettem hogy a csajok is másszanak rám mondjuk én azt gondolnám h mekkora 1 repedt sarkú :P csak azt hogy ha már le akarjuk vadászni ami nálam nem 1 buli utáni éjszakára szól :P akkor némi jelet adjon ahogy te is mondtad :P meg foglya fel az én jeleimet persze :P mondjuk a jelek esetembe ki merülnek annyiba hogy foglalkozok vele XD semmi egyébb amíg nem kapok visszajelzést max barátok leszünk a végén XD ha meg útközbe a csaj be nyom 1 jelet akk hajrá XD [és így szövődnek a 10 napos tábor alatt lezajló párkapcsolatok xD áhh régi szép idők XD balatoni tábor füh de király volt XD]
2010. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

az örök élet és a tudás fája ez kettő ...

tipp olvasd el a bibliát 1x

és az ember tragédiáját 1x

humán osztályba jártam ha mondasz 1 betüt eszembe jut róla 1 ady idézet kb XD

2010. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Kérdező!

És TE miért várod hogy berepüljön a szádba a sült galamb? Fáj hogy nem kellesz egy pasinak sem, és nem tepernek utánad?:)


23/N

2010. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
nem ady idézet, ha neked ez jut róla eszede akkor te tudod rosszul. Isten csak egyetlen fától tiltotta el öket
2010. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!