Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja azt minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja azt minden pasi, hogy a szájába repüljön a sültgalamb?

Figyelt kérdés

Az életben mindenért meg kell küzdeni, évszázadok óta, a nőkért is. Most meg azt várjátok, hogy a nő udvaroljon...Pff szánalom. Hova tűnt a férfiasság a 21-ik században?

És most jöhet a sok férfi vélemény, hogy ugyan már, sok a r*banc, aki meg nem az, az elküld mindenkit a francba...

Az a megoldás, hogy továbbra is a visszautasítást hozzátok fel mentségül, közben meg keseregtek azon, hogy nincs csajotok? És az égvilágon semmit nem tesztek azért, hogy ez megváltozzon...

Ez nem férfias viselkedés!

Szép dolog az emancipáció, de az a legszánalmasabb dolog a világon, ha a nőnek kell udvarolnia.


2010. dec. 12. 18:48
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a legtöbb pasi várja a sült galambot(tényleg vannak kivételek), de ha már megkapták akkor már nem is kell nekik :)
2010. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, te csak szimplán gyáva vagy kezdeményezni a pasiknál, ennyi és nem akarod elfogadni, hogy már egyre elterjettebb ez, és azt, hogy "ez a pasi dolga" csak kifogásként írod.

Ennyi erővel egy nő ne vezessen autót sem mert az is "a pasi dolga" tehát szerintem nevetséges amit írsz:D

2010. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
87%
Azért ba*meg, mert a mai csajoknak irracionálisak az elvárásaik. Szerintük minden 18-25 éves srácnak már saját kocsival, lakással és lóvéval kell rendelkeznie. Ha nincs, akkor szóba sem jöhet, ha ezek meg megvannak neki, akkor jön az újabb rinyálás, hogy kicsi a lakás stb. Amúgy a nőknek semmit sem kell tenni a kapcsolatért? Nehogy már különbnek képzeljétek magatokat, azért, mert azt hiszitek, hogy jól néztek ki és szerintetek ez elég. Ha meg mindenért meg kell küzdenie mindenkinek, akkor te is küzdjél, szakadj meg. És nem sok a ribanc, hanem ebben a generációban (1980-as évek közepén végén születettek) hanem mind az, még a dagadt, csúnya csajok is válogatnak. Ha meg nem kezdeményeznek felétek, akkor jösztök ide sírni, hogy nincs senkim, meg minden férfi egyenlő. Amúgy én személy szerint sose rinyáltam, hogy nincs csajom. Nagyszerű érzés egyedül lenni. Én egyetlen egy r*banra sem fogok költeni, hogy jutalmul nagy kegyesen széttegye a lábát.
2010. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a nevetséges, hogy engem gyávázol le, mert nem teperek egy pasi után sem, azt meg természetesnek veszed, hogy a férfiak annyira elkényelmesedtek, hogy már csajozni sem tudnak...
2010. dec. 12. 19:06
 15/60 anonim ***** válasza:
79%

kedves kérdező : évszázadokig a férfiak udvaroltak a nőknek ez igaz sőt mnodok jobbat: évszázadokig ezüstön és aranyon vettünk titeket majd azt csináltunk veletek amire kedvünk szottyant arról nem is beszélve hogy évszázadokig a szüleitek ígértek nekünk titeket amikor még 9 évesek voltatok és 14 évesen már vettünk is el titeket :P év ezredekkel ezelőtt meg 1xüen be húztunk a barlangba és elvettük ami jár :P


nos szeretnéd hogy udvaroljunk ?:P

nem mi kértük a női egyenjogúságot :P nekünk még most is megfelelne ha megvehetnénk ezüstért és aranyért :P


vagy kedves kérdező szerinted a női egyenjogúság csak az hogy jogod van nerc bundát követelni szavazni nem főzni és félre qrni ?:P [semmi személyes :P meg egyáltalán semmi csak érzékeltetni akarom :P] kérlek szépen a női egyenjogúsággal együtt jár a nadrág viselése mellett az is hogy ti is udvaroltok :P vagy legalább közlitek ha bejövős az adott pasi nem ?:P te se szereted ha le koppintanak nem?:P így a hapsik sem :P személy szerint annak vagyok a híve hogy ha vkik be jönnek egymásnak akkor úgyis közelednek mind ketten :P

2010. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

Csak azért írsz ilyeneket, mert valójában nem sikerül neked se barátnőt találnod...

Amit írtál szintén sztereotípia. Csak alaptalanabb, mint az enyém :) Szerintem sok a hülye nő, akinek tényleg csak az anyagiak számítanak, de mégtöbb az olyan férfi, akinek totál elment az életkedve mindentől és már nem is akar kapcsolatot, mert túl sok rosszlánnyal akadt össze élete során. A jóknak pedig lehetőséget sem adnak bizonyítani...

2010. dec. 12. 19:10
 17/60 anonim ***** válasza:
kérdező már van XD lassan 3 éve XD bocs
2010. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:

A pasik nem tudnak csajozni?Milyen pasikról beszélsz most?:D

El vagy te tévedve, tudod a pasiknak is van büszkeségük és nem szeretjük ha neveletlenül viselkednek velünk, meg ha leszólnak, hogy nem vagyunk elég jók, ha neked nem jó semmi akkor keress te olyan pasit aki neked megfelel, ennyi, persze majd a pasik fognak ugrálni meg futkosni mert te te vagy:D

Inkább olyan nővel foglalkozok aki kimutatja, hogy tetszem neki, és elismer, nem pedig rinyál és kritizál, hanem ő is tesz dolgokat nem pedig passzív.

2010. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Minden igaz, amit leírtál, ez ellen nem szólok egy szót se. Viszont arra nem fogtok mentséget találni, hogy egyetlenegy nőt sem tudtok már meghódítani. És az udvarláshoz sincs már tehetségetek. (tisztelet a kivételnek) Nem az itt a gond, hogy nem akartok, hanem az, hogy nem tudtok... Pedig sok nő várna erre.
2010. dec. 12. 19:14
 20/60 anonim ***** válasza:

Szerintem ott van a kutya elásva, hogy a nők megváltoztak- ezáltal a pasik meg elbizonytalanodtak. (ok-okozat).

Meg amikor nagy ívben bagóznak a csajok a pasikra, isten őriz hogy egyszer ők hívjanak fel telefonon egy randi után.

Sztem teljes a káosz pl felteszik excsajukat/pasijukat a netre stb revans-csaták.

Na a másik meg az, hogy mindenki feltette a mércét a plafonra, hogy neki csak a legnagyobb mellű csaj/legnagyobb műszerű pasi kell.

(erre jönnek ilyen topicok, mikor már az ember meg se mer közelíteni egy csajt se)

Röviden, tömören ennyi az eddigi tapasztalatom.

2010. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!