Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós kapcsolatban élőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban élőknek nem szoktak hiányozni az ilyen izgalmak?

Figyelt kérdés
Ismerkedni ellenkező nem tagjaival, megismerni valakit, hogy vajon lesz-e belőle valami vagy sem, milyen lesz, az a bizsergés az első csóktól/szextől, meg egyáltalán az izgalmak. Elvégre egy hosszú kapcsolatban ilyen téren max. az az izgalom, hogy ma este épp lesz-e szex vagy bealszunk tőle, nincs semmi újdonság meg az új miatti izgalom, az érzés mikor csábítanak és csábítasz, mikor egy újat nyűgözöl le, és egy új nyűgöz le stb... Nem hiányzik? Nekem szokott. Nem csinálok semmit, de sokszor úgy kívánom, hogy két életem legyen. Az egyik jól meglenne a hosszú kapcsolatban a másik meg csak menne... :(
2010. dec. 11. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Másnak is van ilyen, csak álszentek az emberek és még anonim oldalon sem szívesen vállalják be. Addig működött igazán jól a másra rá sem nézek, míg az első udvarlóhoz hozzámentek/első kislányt elvették "oszt az vót mindig az lesz ezután is". Senkinek meg sem fordult a fejében, hogy van más van jobb, mert jó volt az, lehetett vele együtt élni meg gyereket gyártani, volt étel az asztalon, más nem is volt fontos.


Ilyen az ember kíváncsi, sok mindent megtapasztal, és ijesztő belegondolni, hogy a hátralévő 30-40-50 évben ez lesz és semmi más. Én is éreztem így sokszor, hogy emberek közé sincs értelme menni, mert ha egy valakivel többre jutok annál, hogy xy-n vagyok már leköpdösnek, hogy hisz neked van párod!


Nem állítom, hogy el fog múlni, de nem kell miatta szégyenkezni. Azt diktálja ugyan a polgári illem, de nem kell.


Erről egy jó szám is született, bár a Piramis az eredeti, de nekem az kissé vontatott:


http://www.youtube.com/watch?v=qd-E2bxnJJw&feature=related

2010. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lassan 5 éve együtt vagyunk, de nem kell más.

Jó vele minden, őt szeretem.

Persze, tetszenek más férfiak, de nem hiányzik a szerelmen alapuló kapcsolatomba más férfi. Ütközik az elveimmel.

21/L

2010. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapja vagyok együtt a párommal,nem egy emberöltő,de nagyon szeretem,hűséges vagyok mint állat:D Sose flörtöltem mellette vagy ilyesmi. Mégis... néha eszembe jut,hogy milyen izgalmas egy első csók,vagy flört egy olyan pasival,aki marhára bejön nekem... De mindezek ellenére nem kezdenék bele semmiféle flörtölésbe,csábításba,mert Ő mindennél többet jelent nekem és soha nem tenném kockára a bizalmát... Meg amilyen szerencsétlen vagyok,tuti ki is derülne mindenféle rosszaságom:D
2010. dec. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!