Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós kapcsolatban élőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban élőknek nem szoktak hiányozni az ilyen izgalmak?

Figyelt kérdés
Ismerkedni ellenkező nem tagjaival, megismerni valakit, hogy vajon lesz-e belőle valami vagy sem, milyen lesz, az a bizsergés az első csóktól/szextől, meg egyáltalán az izgalmak. Elvégre egy hosszú kapcsolatban ilyen téren max. az az izgalom, hogy ma este épp lesz-e szex vagy bealszunk tőle, nincs semmi újdonság meg az új miatti izgalom, az érzés mikor csábítanak és csábítasz, mikor egy újat nyűgözöl le, és egy új nyűgöz le stb... Nem hiányzik? Nekem szokott. Nem csinálok semmit, de sokszor úgy kívánom, hogy két életem legyen. Az egyik jól meglenne a hosszú kapcsolatban a másik meg csak menne... :(
2010. dec. 11. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
én a párommal meg tudtam beszélni hogy az ilyen kis randizásokért ne hagyjuk ott egymást. de ritkán értik meg az emberek
2010. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeretem a páromat,akkor nem kell más!
2010. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát, csinálj valamit a tartós kapcsolatodban. Szomorú lenne, ha csak az ismerkedés és valakivel való első szexuális élmények okoznának neked izgalmat.

Vagy pedig hagyd el a párodat és akkor csinálhatsz számodra izgalmas dolgokat.

2010. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Keress más izgalmakat...

Ha izgalom kell, akkor bliccelj a BKV-n. Ez amúgy is nemzeti sport lett. Jön-e ellenőr, elkapnak-e, leszállítanak-e?..... :-)

2010. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipöben járok én is söt én el is vesztettem a barátnömet ez miatt egy idöre hál isten már megoldodott de én a lázado tipus vagyok akinek az egész élete a bulizásrol szol és a szerelem,párkapcsolat fogalmak számomra a barátnöm elött nem létezett ezt ténylegesen mondom és nagyon nehéz visszafogni magam és néha arra gondolok bár ne szeretném a barátnömet de ilyenkor mindig jol bleeverem a fejem a falba és megnyugszom hogy erre még gondolni se szabad mert nekem ö fontosabb mint hogy minden nap más csajjal legyek.
2010. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hoyg csak azt találom izgalmasnak. De például, ha valakivel találkozok, akkor előfordul, hogy felkelti az érdeklődésemet, nem csak mint ember. Aztán persze semmit sem csinálok, de bevillan, hogy de jó lenne egy randi, de jó lenne elmenni valahova vele, megismerni, felfedezni.. aztán jön az, hogy kuss kis ördög, te már ebből ki vagy zárva, te már ne ismerjél meg senkit, és akkor néha úgy vagyok vele, hogy bacca meg, tipikus "ugyanaz a bugyi marad örökre" szituáció.

Ettől függetlenül, boldog vagyok a jelenlegi kapcsolatomban, nagyon jól működik, nem is akarom befejezni, csak akkor jön ez az érzés, mikor olyan helyzet adódna, amire régen egyből ugorhattam, és ma meg már nem lehet. Olyan, mintha mindkettőt akarnám.

2010. dec. 11. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz.Ez a tartos kapcsolat kötött nálatok is.Ugyan ebben vagyok.Jo lenne ismerkedni meg persze csábitani.De valahogy nincs merszed hozzá,benned van a hüség.Mondjuk nem feltétlen a szexröl szol.Hát elég érdekes.Laza kötött vagy Laza kötetlen TARTOS kapcsolat.

Ha erre vágysz hagyd ott nem neked valo,de ha vágysz rá akkor ne firtasd szerintem.Nekem ez mánt szerelembe.És holnapok ota ugy élünk nem tudja az érzéseim,és én sem az övéit.De bármit megtennék hogy felválaljon és nem csak szexuális alapon müködjön.Komolyra fordulhatna.

2010. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

átment-

hónapok ota ..elnézést.

2010. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vágyom ilyenre, semmiért nem adnám fel a kapcsolatomat. Ennél nagyobb boldogság nincs, hogy vele lehetek, nekem ez sokkal nagyobb öröm és izgalom, mint egy vad idegennel szenvedni, kiismerni újra egy másik embert, egy újabb valakit beengedni a bizalmamba... Ha neked ilyen dolgok eszedbe jutnak, amiket írtál, gondolkozz el rajta, tényleg szerelmes vagy-e, szereted-e a párod és valóban kapcsolatra vágysz-e.
2010. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy hogy elvagy a langyosvízben :) nem szégyen ez, csak nem kell azt hangoztatni hogy hogy oda vagy a jelenlegi pasidért, mikor nem igaz.


nekem is volt sok kapcsolatom. Akiért oda voltam, amellett nem éreztem késztetést hogy másra vadásszak, még akkor sem ha megláttam hogy a másik pasi milyen helyes. Na és, kit érdekel. De volt olyan kapcsolatom is ahol másfél év után azt kezdtem észrevenni, hogy lesem a férfiakat, hogy ki néz rám, ki érdeklődik. Na ekkor ért véget az akkori kapcsolatom. ki is léptem belőle. Van ilyen.

32/N

2010. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!