Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haverom őrült "merényletre"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom őrült "merényletre" készül. Mi lesz ebből? Jó ég

Figyelt kérdés

Most pénteken osztályfönökin húztunk neveket(sapkából cédulát)hogy ki kinek vesz majd ajándékot az osztálykarácsonyra.Gondolom mindenhol úgy megy hogy valaki elkezdi a sort, átadja(puszi puszi,fiúk esetében csak kézfogás)majd a megajándékozott is átadja annak akit húzott és így láncszerűen folyik.

Haverom azt a lányt húzta akibe már régóta bele van zúgva de eddig még utalgatni sem mert a lánynak.Most azonban fejébe vette hogy eme alkalommal élve hirtelen és látványosan megtöri a jeget.Elmondta nekem úgy tervezi hogy mikor átadja akkor a szokásos 2puszi után gyorsan ad egy 3.at is ám azt a lány szájára.Én próbáltam lebeszélni hogy hát nem túl jó ötlet ez.Ő márpedig nem tágít mondván már eddig is sok időt vesztett a tutyimutyiskodása miatt de majd most tökös,bavállalós lesz.Én erre folytattam hogy az egy dolog hogy ő bevállalós "lesz ami lesz" alapon dehát az egész osztály előtt mégse kéne.Ő azonban nem tágít "Akinek nem tetszik majd a show az bekaphajta"-közölte.Arra nem tért ki a tanácskozásunk hogy a lányt mily kellemetlenül érintheti adott esetben a szituáció,pedig így utólag érdekelne számol e azzal hogy a lány kerül érdemtelen helyzetbe saját akaratán kívül


2010. dec. 11. 01:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha eddig nem mert közeledni akkor ezt se meri megtenni, csak a szája jár.
2010. dec. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azt a csókot nem nyilvánosan kéne adni :)


Egyrészt mert egyből az fog eszébe jutni a lánynak, hogy mit szólnak a többiek most, és még ha tetszik is neki a fiú, utána nem mert nyitni felé. Ez egy nagyon rossz ötlet. A csók maga jó lehet, de csak olyan helyen, ahol nincs közönség. vagy esetleg azt ajánlanám, hogy az ajándék mellé rakjon egy kis kártyát hogy van még egy kis meglepetése, de azt személyesen szeretné odaadni suli után, és kérjen tőle egy találkozót. Na ott aztán bepróbálkozhat :) de nem az osztálytársak előtt.


Még egyszer mondom, még ha a lánynak tetszene is a haverod, a meglepetés ereje és a közönség akkor is el fogja tántorítani és el fogja lökni magától és nagyon dühös lesz. Ez biztos. Legalábbis ha nem egy magamutogatós pipi :)


32/N

2010. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Remélem jól felpofozza majd a lány az egész osztály elött :D
2010. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nekem van egy ötletem. ne adja neki oda az ajándékot, csak egy levelet, miszerint a srác kihívja az ajándékozás után a folyosóra. ott, mondhatni közönség nélkül minden megtörténhet. vagy az ajándékot is odaadhatja, de akkor egy virágot vagy valamit tartogasson odakintre. vagy írja bele a levélbe hogy "ez csak a fele az ajándéknak, a másik felét kint kapod meg". lehet nagyon nyálas, de néha ezek a dolgok is bejönnek. ha meg "tutyimutyi" volt az illető, lehet a romantika még jól is áll neki =P
2010. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!