Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haverom őrült "merényletre"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom őrült "merényletre" készül. Mi lesz ebből? Jó ég

Figyelt kérdés

Most pénteken osztályfönökin húztunk neveket(sapkából cédulát)hogy ki kinek vesz majd ajándékot az osztálykarácsonyra.Gondolom mindenhol úgy megy hogy valaki elkezdi a sort, átadja(puszi puszi,fiúk esetében csak kézfogás)majd a megajándékozott is átadja annak akit húzott és így láncszerűen folyik.

Haverom azt a lányt húzta akibe már régóta bele van zúgva de eddig még utalgatni sem mert a lánynak.Most azonban fejébe vette hogy eme alkalommal élve hirtelen és látványosan megtöri a jeget.Elmondta nekem úgy tervezi hogy mikor átadja akkor a szokásos 2puszi után gyorsan ad egy 3.at is ám azt a lány szájára.Én próbáltam lebeszélni hogy hát nem túl jó ötlet ez.Ő márpedig nem tágít mondván már eddig is sok időt vesztett a tutyimutyiskodása miatt de majd most tökös,bavállalós lesz.Én erre folytattam hogy az egy dolog hogy ő bevállalós "lesz ami lesz" alapon dehát az egész osztály előtt mégse kéne.Ő azonban nem tágít "Akinek nem tetszik majd a show az bekaphajta"-közölte.Arra nem tért ki a tanácskozásunk hogy a lányt mily kellemetlenül érintheti adott esetben a szituáció,pedig így utólag érdekelne számol e azzal hogy a lány kerül érdemtelen helyzetbe saját akaratán kívül


2010. dec. 11. 01:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
MI A KÉRDÉS? A JÓ ÉG ÁLDJON MEG!
2010. dec. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez lehet, hogy vérciki lesz, de ő tudja! :-/
2010. dec. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Bekattant, ne állj az útjába. Tanuljon a saját hibájából.
2010. dec. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Haverom őrült "merényletre" készül. MI LESZ EBBŐL? Jó ég"


Ha ennyire rá vagy kattanva a Caps Lockra talán így észreveszed

2010. dec. 11. 01:53
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem ez még mindig költői kérdésnek tűnik. "Mi lesz ebből? Jó ég!" Igen, még mindig. Pedig tényleg ez az egyetlen kérdés az egész zavaros betűhalmazból. Hát jó.


Mi lesz ebből?


Fogalmam sincs, és nyilván mások is legfeljebb tippelhetnek.

2010. dec. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudni nem tudja emberfia de sejteni sejtheti.Én kinézem azt a mai világból hogy történt már ehhez hasonló már máshol is mással is.Ha igen akkor az esetleges szemtanuk az ottani történések alapján jóslásba bocsátkozhatnak.
2010. dec. 11. 02:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, az mondjuk elég egyértelmű hogy mik a lehetőségek. Vagy siker, vagy Crash&Burn. Utóbbinak persze nagyobb az esélye már csak a nyilvánosság és a meglepetés miatt is. Amúgy viszont csakis a lánytól függ.

(Mindenképp vigyél kamerát, mert akármi is lesz azt megéri rögzíteni.)

2010. dec. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mobil lesz nálam de jelenleg 50% esélyt adok rá hogy ez a hirtelen felbátorodás idővel elhal és az utolsó pillanatban visszavonulót fúj.De a másik 50% miatt lehet mégiscsak érdemes lesz készenlétbe helyezni a kütyüt
2010. dec. 11. 02:11
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem pontosan ez történt 20 éve amikor még tanuló voltam.Akkor is volt ilyen karácsonyi ajándékozás.Mindenki húzott egy nevet,és később egy napon jött az ajándékátadás egy kis süti,üdítő ital fogyasztással együtt..Az én nevemet egy srác húzta ki,akivel igazából nem volt semmi kapcsolatom azon kívül,hogy egy osztályba jártunk..Nem volt közös társaságunk,nem jártunk egy helyre bulizni stb..Engem nagyon meglepett amikor átadta az ajándékot,és a szokásos két baráti puszi helyett simán lesmárolt..(ráadásul úgy éreztem,hogy páran tudták,hogy erre készül)

Mivel a smárolása meglepett,és a hátam közepére nem kívántam,így elég erősen ellöktem magamtól,és rákiabáltam,hogy mi a büdös francokat képzel magáról..Igazából olyan gyorsan történt,hogy még smárolásról sem lehet beszélni..De dühős voltam nagyon így maga a karácsonyi buli is balul végződött..Én ott hagytam a bulit,őt meg a tanár letolta ,majd haza zavarta..

Később végig vittünk az utolsó évünket úgy,hogy egy szót sem váltottam vele..(nyolcadikos voltam,abban az évben ballagtunk) Később nem találkoztam vele többet..

Nem árt megtudni,hogy a lány milyen érzéseket táplál a srác iránt,mert ha semmit,vagy egyszerűen levegő neki,akkor nem tanácsolom,hogy megcsókolja bizalmasan..Akár egy hatalmas nagy pofont is kaphat,és akkor rosszul fog végződni a buli...Nem ér meg annyit..

2010. dec. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mondom én, hogy kelleni fog az a kamera :D

Remélem youtube-ra is feltöltöd majd, hogy mi is láthassuk...

2010. dec. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!