Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örök hűség? - minek ezt hazudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök hűség? - minek ezt hazudni?

Figyelt kérdés
Miért kell ilyen hazugsággal egy házasságot indítani. Amikor tudjuk, hogy férfiak csak akkor maradnak hűségesek hosszú távon ha (hetrok és) impotensek, vagy ha minden szerető jelölt vissza utasítja őket, mert lúzerek. Arról már talán nem is kellene beszélni, hogy régebbi hosszabb távú kutatások azt mutáták ki minden harmadik gyerek mástól van, mint aki az apjának hiszi magát. Újabb DNS tesztes kutatások már csak azt hozták ki, hogy minden negyedik gyerek ilyen.
2010. dec. 9. 05:04
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, 5 éve élek kapcsolatban, gyerekem is van (bár nem tervezett) ebből a kapcsolatból.

Léptem már félre és fogok is. Most épp szerelmes vagyok valakibe. Hogy miért nem szakítok? Mert keveset keresek ahhoz, hogy fenntartsam a házamat és meglegyen mindaz ami most megvan, a 2 keresetből. Akit szeretek még tanuló, rá így nem alapozhatok. Hazugság? Érdek? Igen. A kérdező nyersen fogalmazott, de igaza van.


A megcsalás ott van minden kapcsolatban. Vagy már megtörtént vagy megfog.


25, L

2010. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
egyetertek veled utolso valaszolo. vegre valaki megmondta mi a valosag!
2010. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a topikindítót. Egy végtelenül megkeseredett, boldogtalan ember lehet, aki itt adja ki a keservét.


Tipikus dögöljön meg a szomszéd tehene is nézeteket vall.

2011. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!