Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes a szemembe hazudni?

Figyelt kérdés

Bíznom kellene, de nem nagyon tudok a barátnőmbe.

Mondja, hogy szeret, a szemembe, meg én vagyok neki az egyik legfontosabb a földön, próbálja bizonyítani is, kaptam tőle gyönyörű szerelmes "vallomást" is.

A baj viszont most jön.

Nekem picit fura, hogy ugyérzem kihasznál....mindig az van, hogy amit én viszek, abbol adnom kell neki, legyen akármi is is, jó nemsajnálom, meg nemezért írom, de ha őneki van valamilye, akkor az szent és sérthetetlen, nekem nem ad belöle, inkább megeszi az egészet.

Nemvennék ugyse egy falatot sem, de jolesne ha megkínálna vagy valami...

Ha bulizunk ugyanez van, én vegyek piát mindent, ő iszik belöle, én is, aztán ha ő vesz valamit, akko abbo senki nem ihat csak ő, mert ő vette.

Jó gyerekes dolgok, hogy 22 évesen ezzel foglalkozok, de nekem nagyon rozs, és fájó érzés, hogy ennyire önző...

Ő 19 éves.

Mindig hajtogatja, hogy sosem csalna meg, csak az a baj, hogy egyszerűen túl kedves, túl közvetlen, túl aranyos minden fiu ismerősével. Mosolyog, integet nekik, mintha nemistudom kik lennének, és utána csak annyit mond, ja hát buliztunk egyszer.

Nem tudok benne megbízni, viszont a kapcsolat alapja a bizalom. Ez vitákat is szít köztünk, hogy féltékenykedem (azért ő is szokott), és attol tartok egyszer dacból is megcsal.

De minden marhasága ellenére egyszerűen nem tudom kidobni...nem megy, szeretem, szerelmes vagyok belé...nemtudom hogy teszem tul rajta magam, ha elválnak utjaink.

Szenvedés...tudom, de akkor is szeretem...........:'(

fél éve együtt vagyunk, távkapcsi, és ehhez társul még a külön bulik is ami rengeteg kételyt kelt bennem..

bocsi hogy hosszu lett...:(


2011. okt. 23. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazi kis férfiatlan vagy és közeledsz a PP kategóriához.
2011. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
növessz golyókat!
2011. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van, de nekem nemcsak az fontos egy lányban, hogy megdugjam és kész, ha vele vagyok, akkor elvárom hogy ugyanugy szeressen viszont, mint ahogy én őt. Ha ez nem így van, akkor mondja meg, hogy figyu nemszeretlek már szevasz.

De ne huzza, halassza a dolgot, és csaljon meg füvel fával.

Féltékeny típus vagyok, sajnálom.

2011. okt. 24. 11:55
 4/7 bánomisén ***** válasza:

Úgy tűnik, ez a lány nem az, aki meg tud felelni az elvárásaidnak. Esze ágában sincs. Szerintem jól érzed, kihasznál, visszaél az érzéseiddel és úgy általában hülyére vesz (bocs). Állj a sarkadra és mondd meg neki a véleményed, vagy pedig egyszerűen hagyd ott és találj magadhoz való lányt.



14:45: Mi az a "PP kategória"?

2011. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a csaj gusztustalan módon kihasznál téged, te meg hagyod.
2011. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Js és nem csak anyagilag használ ki, hanem érzelmileg is.
2011. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kihasználja? Miért, mert eszik a kajájából, meg iszik az italából? :D Ne nevettessetek :D Köszön a fiú barátainak és kihasználja érzelmileg? :D

Mondjuk a formalitás nem mindegy, hogy hogyan teszi mindezt... Lehet hogy csak cukkol, vágyik a cuki harcra te meg adod a fapofát. Légy tökösebb, edd meg te is a kajáját :D Nehogy már emiatt szenvedj b@szki... Valami nemstimmel veled...



21F

2011. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!