Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örök hűség? - minek ezt hazudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök hűség? - minek ezt hazudni?

Figyelt kérdés
Miért kell ilyen hazugsággal egy házasságot indítani. Amikor tudjuk, hogy férfiak csak akkor maradnak hűségesek hosszú távon ha (hetrok és) impotensek, vagy ha minden szerető jelölt vissza utasítja őket, mert lúzerek. Arról már talán nem is kellene beszélni, hogy régebbi hosszabb távú kutatások azt mutáták ki minden harmadik gyerek mástól van, mint aki az apjának hiszi magát. Újabb DNS tesztes kutatások már csak azt hozták ki, hogy minden negyedik gyerek ilyen.
2010. dec. 9. 05:04
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

A nő természeténél fogva könnyebben csalja meg a partnerét. Mert a nőnek nem erőfeszítésébe kerül megcsalni a másikat, hanem meghálálják neki. És hány nő akar jobb férfitól, gyereket, mint a partnerre.

De azért kíváncsi lennék, hol olvastál ilyen kutatásokról.

Én például azt tudom, hogy barátnőim, mint mesélnek. Hogy egy nagy postán volt két sértődőt dolgozónő, mert őket kihagyta a főnök. Majd bepótolta az elmaradást, a tűrhetetlen hangulat miatt. Egy lány kivételével a többi férjezet volt. Még se hiszem, hogy túl sok férj értesült volna az események láncolatáról, akár csak a rá tárózó részről is.

És még nem ismertem olyan titkárnőt, aki nem lett volna meg a főnökének. Hányszor halottam hogy a titkárnő várta el a főnöktől.

ETC.

2010. dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Az önhazugság a legtöbb. Tudja de, nem mondja, amíg nincs baj. Ha viszont baj van, akkor már mindenképpen nagy baj lesz. És amíg nincs baj, is mennek a kicsinyes bosszúk.

A külvilágnak sokkal többen hazudnak, minél öregebbek, minél régebbi nemzedék annál fontosabb a látszat.

2010. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

ma 07:41-es


Ha rá adásul ilyen többeges ismeretségről beszélünk. Azok csak felszínes ismeretségek lesznek. Soha semmi titkukat nem fogod így megismerni.

2010. dec. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, de vannak kivételek is. Az egész megcsalásos dolog pedig a kommunikáció hiányának tudható be. Egy csomóan nem szólnak a partnerüknek, ha valami nem jó, ehelyett ilyen sz.r oldalakon teszik fel a kérdéseiket, hogy mit csináljanak, a rosszabbik esetben meg igen, megcsalják egymást. Ahol jól működik a kommunikáció, ott nincs probléma. Ha végképp nem tudják megoldani a problémát, akkor maximum elválnak.

21L

2010. dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Felszínes ismertség hahh, hát jó, persze, interneteten vagyok, elfelejtettem. Itt mindenki jobban ismeri a másikat, főleg a kapcsolatait. Nincs jó házasság, mindenki félre kefél, hazugság az egész. Igazatok van.
2010. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Ez egy irány, amit az ember igyekszik tartani. 1-2 megcsalás még nem olyan, mint egy nyitott házasság.

Azt sokkal veszélyesebbnek érzem, hogy sokan akkor házasodnak, amikor véletlenül teherbeesik a lány vagy amikor már "összeszoktak". Ilyenkor az esküvő nem is igazi eskütétel, csak formaság.

2010. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
mert a többség nem olyan degenerált ösztönlény, mint te
2010. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
"Szeresd a feleséged gyerekeit, mert lehet, hogy a tied is közöttük van."
2010. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
en meg ilyen naiv emberekkel nem talalkoztam:akik azt mondjak hogy 30-50 evig nem csaltak meg egymast meg ilyen hulyesegek.mondjatok megis hol eltek???
2010. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Nem a kibszott balázs meg mónika són kell felnőni kedves utolsó
2010. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!