Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nem tudom mit csináljak. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én 18éves vagyok és van egy pasi akivel nagyon jól elvagyunk. A bibi csak ott van h neki van barátnője, azt mondta h szakít vele, de már egy ideje ezt hallom tőle.

Kérdeztem tőle h szereti-e azt a csajt azt mondta h nem, vannak közös barátink ők is azt mondták h nagyon nem szereti a csajt.

Ha találkozunk ak nagyon jó ha nem látom bár napig ak hiányzik tökre szomorú leszek szal nagy a valószínűsége h beleszerettem

Most mit csináljak??

Egyébként tökre figyelmes mindenkivel, kedves, és törődik az emberekkel is de nemtudom h mit csináljak :((


2010. dec. 7. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
hát sztem ha már szakítani akart vna a csajjal, akk megtette volna. szereti ő, csak téged hiteget
2010. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem szeretné akkor szakított volna... :)
2010. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. dec. 7. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
mennyi időt van együtt a barátnőjével? hogyha nem szereti, akkor gondolom nem sokat...és akkor oylankor veled van? első válaszoló vagyok.
2010. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kb szeptember óta

sokat vagyunk együtt és olyankor nagyon jól elvagyunk

nem csalt meg vele de mondjuk ez nem rajta mulott

csak csók volt de az sok*

2010. dec. 7. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
szeptember óta van veled? oh csak nem vmi sulistárs?
2010. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy lehet féreértelmeztem. most szept.óta jár a bnőjével? tehát 4hónapja? vagy ők mióta járnak? lehet am hogy megunta a bnőjét. de 4hónap alatt?????:O
2010. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kb szeptemberóta van azzal a csajjal

én október közepén kezdtem el vele kavarni de az csak játék volt nem gondoltuk komolyan

ez az egész pár hete kezdöldött el köztünk igazán

2010. dec. 7. 20:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor állítsd őt döntés elé. Mondd hogy már október óta eltelt majdnem 2hónap és te nem fogsz egy fiúra sem várni
2010. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a kommentet(=

beszéltem vele és szakított a csajjal

és már együtt vagyunk (=

2010. dec. 10. 20:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!